Yeni God of War duyuruldu!

Yeni God of War duyuruldu!

Erman Demirci
Erman Demirci 3.06.2010 - 12:31
Yeni God of War duyuruldu!
Sony PSP için Kratos'u ikinci kez sahneye alıyor ve bu sahnenin arkasındaki ekip Chains of Olympus'u geliştiren başarılı kadro. Hazırlıksız yakalandık, kabul ediyoruz. Yine de bu konsere davetliyiz.

Yapımcılığını Ready at Dawn Stüdyoları'nın üstlendiği God of War: Ghosts of Sparta etiketini taşıyacak bu ikinci oyun, God of War 3'ün taze başarısından sonra bu yıl PSP'ye çıkacak. Oyun, Chains of Olympus'un tersine God of War 1 ve 2 arasındaki zaman diliminde geçecek ve Kratos'un Ares'i alaşağı etmesiyle sonuçlanan birinci oyunun sonundaki olayları ve sonuçları aydınlatacak.

"God of War serisi şimdiye kadarki en yüksek momentumunu kazanmışken onu durdurmak istemedik ve God of War: Ghost of Sparta ile bu yükselişin devam etmesinden duyduğumuz heyecan hat safhada" diyen SCEA'nın genel başkanlarından Scott A. Steinberg bu konuyu şöyle açıyor: "Bu yeni macerada Kratos, PSP üzerinde şimdiye dek görülmemiş bir şekilde boy gösterecek ve ilginç deneyimler vaad edecek. Kemik oyuncularımızın yanında yeni başlayanlar için de her zaman her yerde eğlence olanağı sağlayacak."

Bunu hakkaten bekliyoruz, artık otobüste ayakta kalsak bile sorun değil.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 18.09.2020 17:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×