Yeni God of War, ilk üç günde ne kadar satmayı başardı?

Yeni God of War, ilk üç günde ne kadar satmayı başardı?

Furkan Güler
Furkan Güler 4.05.2018 - 10:58
Oyunun satışları Sony'i sevindirdi.

Geçtiğimiz haftalarda oyuncuların karşısına çıkan yeni God of War, oyuncuların oldukça hoşuna gitmişti. Büyük bir heyecanla oyunu bitiren oyuncular, daha şimdiden yeni oyunu beklemeye başladılar. İnceleme puanları çok yüksek olan God of War'un ne kadar satılacağı ise merak ediliyordu. 20 Nisan tarihinde çıkan oyunun ilk üç gün içerisinde ne kadar sattığı açıklandı. PlayStation'ın resmi blog sitesinde yazan bilgiye göre oyun ilk üç günde 3.1 milyon adet satmayı başarmış.

God of War'un satışları oldukça iyi gidiyor

PlayStation 4'ün en hızlı satan özel oyunu olan yeni God of War, bakalım 1 senelik bir periyot içerisinde ne kadar satacak? Yılın Oyunu Ödülleri'nde aday olacağı tahmin edilen yeni oyun, muhtemelen yıl sonunda onlarca topluluk tarafından büyük ödüllere layık görülecektir. PlayStation 4'e sahip olmayan oyunculara bile konsol aldıran God of War, Türkçe altyazı desteği sayesinde ülkemiz oyuncularını sevindirmişti. 

Gelecek dönemlerde Spider - Man ve Detroit: Become Human ile oyuncuların karşısına tekrar çıkacak olan Sony, bu seneyi fazlasıyla karlı geçirecek.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2021 00:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.05.2018 12:58
God of War'ın 3 günlük satışı xbox oyunlarının 5 Yıllık satışından fazla!

EFSANE...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.05.2018 11:22
parasını hak ediyor oyun sipariş ettim bu gün yarın elime geçer 240 tl spottan aldım kargosu falan 250 tl pahalı ama değer bu oyuna tek silah balta üzerinden oynanısı beğenmesemde türkçe altyazı desteğine katılanlardanım spottan almam bu katkıyı etkilermi bilmiyorum ama yinede orjinali destekliyorum
MK Okuru
MK Okuru 4.05.2018 11:49
oyunda balta,yumruk/kalkan + çocuktaki yay kullanımını sen kontrol ediyorsun,birde eski bir arkadaş dahil oluyor oyunun % 60 ında falan =)
dominnick
dominnick 4.05.2018 11:43
emin ol baltayı çok seveceksin başka silah aramayacaksın :) fakat oynamaya başla spoiler vermek istemiyorum sana bayılacaksın :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.05.2018 11:48
normalde digital olarak aldığım her oyunu,tekrar digital olarak satıyorum,209 tl ön sipariş ile almıştım oyunu,yaklaşık bir 80 saat gömdüm hard modda,ve yapmadığım hiçbirşey kalmadı,muspelheim sınavlar,valkriyeler herşeyi yaptım,ama oyunu bir türlü satamıyorum,o kadar güzel yapmışlar,ellerine sağlık
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×