Yeni God of War'un ilk ekran görüntüleri

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Yeni God of War'un ilk ekran görüntüleri
Yeni God of War'un ilk ekran görüntüleri


Dün size yeni God of War oyunu Ghost of Sparta'nın duyurulduğunu bildirmiştik. PSP için geliştirilen bu yeni yapım, 1 ve 2 numaralı GoW oyunlarının arasındaki zaman diliminde ekranlara yansımamış olayları gözler önüne serecek. Oyuna ait ilk ekran görüntülerine ulaşmak için buraya tıklayın.

Ghost of Sparta, PSP için hazırlanan ikinci GoW oyunu. Keşke bu oyunlar PS2 için de hazırlansa. Kim bilir, belki de bu iki PSP oyunu, daha sonra bir paket halinde PS2'ye de çıkarılır.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 17:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni God of War'un ilk ekran görüntüleri

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×