Yeni Grand Theft Auto ne zaman?

Burçin Aygün
Burçin Aygün 21.02.2011 - 09:53
Detaylar geliyor
Wedbush industry analisti Michael Pachter'a göre, GTA'nin yeni üyesi 2011'in sonunda ya da 2012 yılının başlarında piyasaya çıkacak. Diğer endüstri kaynakları ise oyunun hali hazırda zaten yapım aşamasında olduğu dedikodularını fısıldıyor.

Yeni Grand Theft Auto ne zaman?
Take-Two Interactive ve geliştirici Rockstar henüz resmi bir açıklama yapmamış olsa da, ilk haberlerin gelecek E3'te ortaya çıkması bekleniyor. Öte yandan tahminlere göre oyun neredeyse dört yıldır yapım aşamasında ve 200'ün üstünde kişi ile birlikte geliştiriliyor. Oyunun kullanacağı motor içinse tahminler Rockstar Advanced Game Engine (RAGE)'i işaret ediyor.

Bakalım ilerleyen günlerde, oyun adına neler dışarı sızmaya devam edecek.
Yorumlar 35
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 22:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Grand Theft Auto ne zaman?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×