Yeni Guitar Hero'da Soundgarden sesleri

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 18.10.2010 - 10:28
Soundgarden, yeni albümüyle Warriors of Rock'ta

Activision'dan yapılan açıklamaya göre, Soundgarden'ın yeni albümü Telephantasm, Guitar Hero: Warriors of Rock için ilk günden indirilebilir içerik olarak dağıtılacak.

12 şarkı içeren albüm ayrıca oyunun ilk 1 milyon ünitesiyle birlikte sunulacak. Bu şekilde albümün resmi çıkış tarihinden 1 hafta önce albüme sahip olabileceksiniz.

Telephantasm: A Retrospective adını taşıyan Soundgarden albümü ise 5 Ekim'de piyasaya çıkıyor ve önceki albümlerden parçalar içeriyor.

Guitar Hero: Warriors of Rock, PS3, Xbox 360 ve Wii için 28 Eylül'de piyasada olacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 21:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Guitar Hero'da Soundgarden sesleri

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×