Yeni Hearthstone eklenti paketi bu akşam duyurulacak

Murathan Özlü
Murathan Özlü 27.06.2022 - 17:07
Yeni Hearthstone eklenti paketi bu akşam duyurulacak ve World of Warcraft oyuncularının favori karakterlerinden birini merkeze koyacak

Yeni Hearthstone eklenti paketi, World of Warcraft: Shadowlands eklenti paketi ile oyuncuların gönüllerine taht kuran kötü adamlardan Sire Denathrius'u merkeze alacak. Resmi hesaplardan paylaşılan Hearthstone fragmanında, Denathriius'un kalesi Castle Nathria, Sire Denathrius portresi ve tanıtım cümlesi dikkat çekiyor: " Dikkat!- Nathria kalesi sakini kaybettiği bir şey olduğunu fark eder. hayatı."

Yeni Hearthstone eklenti paketi Sire Denathrius'u konu alacak

Bir önceki Hearthstone eklenti paketi Sunken City, oyuna Naga ırkını ve Kraliçe Azshara'yı eklemiş ve yeni "Colossal" özelliğini oyuna eklemişti. Ardından gelen Throne of the Tides ile oyuna 66 yeni kart eklenmiş ve Battlefield modu ve yeni kahramanlar eklenmişti. Duyurulacak yeni eklenti paketinin Ağustos ayında çıkması

Yeni Hearthstone eklenti paketi
Nathria kalesinin efendisi Sire Denathrius, oyuna World of Warcraft'ın son eklenti paketi ile taht kurmuş ve (Zovaal The Jailer'ın aksine) oyuncuların gönlünde taht kurmuştu. Paket duyurusunun vampir temasın dayalı olması ve gargoyle kartları, aynalara ve hatta balo partilerine dayalı özellikle ile gelmesi beklenebilir. Denathrius'un yaratımı olan Venthyr, şatafatlı balolara önem veren gösterişli bir ırk.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 14.08.2022 06:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Hearthstone eklenti paketi bu akşam duyurulacak

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×