Yeni HIS Excalibur Ekran Kartları ürün yelpazesi

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Yeni HIS Excalibur Ekran Kartları ürün yelpazesi
Yeni HIS Excalibur Ekran Kartları ürün yelpazesi
Tellioğlu Bilgisayar, 06 Mayıs 2003 – ATI’nin stratejik ortağı olan Hightech Information System Ltd (HIS), şu yepyeni HIS Excalibur™ ekran kartları yelpazesinin piyasaya sürüldüğünü 3 Boyutlu Oyun dünyasına bildirmekten heyecan duyuyor: HIS Excalibur Radeon™ 9200, HIS Excalibur Radeon™ 9600 ve HIS Excalibur Radeon™ 9800 ekran kartları. Bu yeni seri, ATI’nin en yeni RADEON teknolojisi olan Görsel İşlem Birimini (VPU) temel alıyor. Farklı düzeylerdeki PC kullanıcılarının taleplerini karşılayabilmek için, 3 boyutlu yenilikte en son nokta olan kusursuz donanım hızlandırıcılar serisini ve 3 boyutlu teknolojinin en yeni özelliklerini uyarlama erişimini sunuyoruz.
ATI Technologies Inc.’de Masaüstü Ürünler Biriminin Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı Rick Bergman, “ATI, Hightech Info. System Ltd. ile birlikte çalışarak, günümüz pazarına kusursuz kalite çözümleri üretmekten çok memnun.” diyor ve şunları ekliyor: “Hightech Info. System Ltd. gibi şirketlerle ortaklık kurmanın, görsel deneyimde en son noktayı sağlamak olan amacımıza ulaşmada bize yardımı oluyor.” 

HIS, kendilerini oyuna adayanlar için ideal olan HIS Excalibur Radeon™ 9800’ü, oyun tutkunları için ideal olan HIS Excalibur Radeon™ 9600’ü ve oyun severler için ideal olan HIS Excalibur™ Radeon 9200’ü oldukça makul fiyatlarla piyasaya sürecek.

HIS Excalibur Radeon™ 9800

Sinematik devrim, gezegende bulunan en hızlı ve görsel açıdan en gelişmiş 3 boyutlu ürünler olan HIS Excalibur Radeon™ 9800 ürün serisi ile sürüyor. Son derece hızlı 256 bit DDR bellek arabirimi ve nefes kesici 8 pikselli boru hattı, en zorlayıcı yeni kuşak oyunlarda, gerçek zamanlı ve Hollywood ayarında grafikler elde etmek için gereken gücü sağlıyor. Yüksek oranda programlanabilir gölgeleyici motorları tarafından desteklenen ve en yeni Microsoft® DirectX® 9.0 ve OpenGL® özellik setlerini destekleyen RADEON™ 9800 görsel işlemci serisi, film kalitesinde ışıklandırma, dokular ve efektlerle en ayrıntılı dünyaları hayata geçirmek için tasarlandı.

HIS Excalibur Radeon™ 9600

HIS Excalibur Radeon™ 9600, yüksek performansı, dörtlü piksel boruları ile ikili verteks motorlarını ve gelişmiş blok oluşumu giderme (anti-alias) ve yöne göre değişen (anisotropic) süzme teknolojilerini ön plana çıkaran tam kayan nokta mimarisi ile çalışıyor. HIS Excalibur RADEON™ 9600 görsel işlemci serisi, oyunculara şaşırtıcı bir performans ve eğlence değeri kazandırıyor. . 13 mikron işlemci üzerine kurulu olan HIS Excalibur Radeon™ 9600 tabanlı ürünler, gücün, uzun ömürlülüğün ve sinematik kalite betimlemenin benzeri görülmemiş bir birleşimini sağlıyor.

HIS Excalibur Radeon™ 9200 

ATI’nin uzun süreden beri beklenen Radeon™ 9200’ünü (RV280) temel alan HIS Excalibur Radeon™ 9200, Dörtlü boru sunan mimari ile çalıştırılan sınıfındaki en yüksek performansla birlikte, göz kamaştırıcı bir görsel deneyim sağlıyor. AGP 8X standardı ile çok yüksek oranda programlanabilir  geometriyi ve doku motorlarını tam olarak destekleyen HIS Excalibur Radeon 9200™ tabanlı ürünler, olası en net grafikleri ve video betimlemesini ortaya koyuyor. ATI’nin gelişmiş istikrarı sayesinde, her yerdeki PC tutkunlarının ellerinde ve masaüstü ürünlerinde olası en iyi 2 ve 3 boyutlu özellikleri barındırıyor. PC eğlence deneyimini, oldukça makul bir fiyata tamamen yeni bir teknolojik boyuta taşıyor.

Ayrıca, HIS Excalibur Radeon™ ekran kartları, “Duke Nukem Manhattan” oyununun tem perakende sürümünü de içeren heyecan verici bir yazılım demeti ile birlikte satılıyor. Oyun tutkunları en hızlı 3 boyutlu grafik başarımını inanılması güç bir hızda ve karmaşık, gerçek zamanlı görsel efektlerle birlikte yaşayacaklar. Eğlencenin doruğa çıkarılması için, ayrıca en yüksek kalitede videoların ve ortam açısından zengin DVD’lerin PC’de oynatılabilmesini ve düzenlenebilmesini sağlayan CyberLink® PowerDVD™ 4.0 XP ve PowerDirector 2.5 VE Pro da pakete dahil. Yüksek kaliteye sahip video şifreleme ve çözme işlevlerini birleştiren, tam hareketli görüntü yakalama, duran görüntü yakalama ve sayısal (LCD) monitörler için TV/DVI-I çıkışı özelliklerine sahip bu ekran kartı sayesinde 3 boyutlu oyun severler artık en gelişmiş görsel kalite deneyimini makul bir fiyata yaşayabilecekler.

Görsel yenilikler konusunda günümüzün tartışmasız lideri olan ATI’nin, her biri kendi alanında lider olan masaüstü grafik ürünlerini ardı ardına kısa bir sürede piyasaya tanıttığı 2002 yılının getirdiği ivmenin üzerine bu çıkışıyla ATI, genel kullanımdan, başarım isteyenlere, bilgisayar tutkunlarına kadar tüm kesimlere hitabeden yeni, ürünleri piyasaya sürüyor. ATI, kolaylıkla başarım isteyen ve genel kullanım kesimlerine geçebilecek ve böylece daha geniş bir pazar olanağı sağlayabilecek yenilikçi teknolojileri geliştirmeye devam ediyor. ATI Technologies Inc. ile yakın bir çalışma içinde tüm HIS Excalibur Radeon™ ekran kartı ürünlerini piyasaya sürmesi HIS’in, rekabet gücü yüksek fiyatlarla farklı düzeydeki Sistem toplayıcılarının ve Son kullanıcıların gereksinimlerini karşılamak amacıyla ATI’nin gelişmiş teknolojilerini kullanarak en yüksek kaliteye sahip ekran kartlarını ürettiğinin yeni bir kanıtı oluyor. Daha çok bilgi almak ve bağlantı ayrıntılarına ulaşmak için
http://www.hightech.com.hk ve http://www.tellioglu.com.tr
adreslerini ziyaret edin.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.07.2021 01:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni HIS Excalibur Ekran Kartları ürün yelpazesi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×