Yeni Hitman oyunu geliyor

Yeni Hitman oyunu geliyor

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 8.11.2017 - 14:00
Agent 47, yeniden karşımıza çıkacak.

Hitman geliştiricisi IO Interactive, bugün yaptığı duyuruda bir sonraki Hitman oyununun geliştirilmeye başlandığını belirtti. Yeni oyunun ismi henüz belirtilmedi ve oyun hakkında hiç bir bilgi ortada yok. Ama, bu yeni oyun IO Interactive'in Hitman serisini korumak için Square Enix'den ayrılmasından sonraki ilk Hitman oyunu olacak.

Yeni Hitman oyunu geliyor

Hitman- Game of the Year Edition için yayınlanan bir blog yazısında açıklanan bu haber için IO'nun CEO'su Hakan Abrak, "Bir sonraki Hitman oyunumuz ile ilgili bir haberim var. Bilmenizi isterim ki oyun gayet iyi bir şekilde gelişiyor ve bir sürü yeni içerik ve seri için ilk olacak fikirlerimiz var. Şimdilik bunlar hakkında bilgi veremeyiz. Biraz daha beklemeniz gerekiyor. 2018 içerisinde açıklayacağız."

Bir sonraki Hitman oyununun 2016'da sıfırdan başlayan Hitman serisi için ne demek olacak henüz bilinmiyor. Çünkü, oyunun üç sezondan oluşacağı söylenmişti ve şu an için sadece bir sezon bulunuyor. Hitman geçtiğimiz aylarda 7 Milyon oyuncuyu aşmış ve birinci sezonunun ilk bölümünü ücretsiz olarak yayınlamıştı.

Sizce yeni bir Hitman oyunu nasıl olmalı?

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2021 07:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.11.2017 11:41
Yine sezon sezon çıkaracaklar, nasıl olsa eşekler kabul etti böyle bir oyun sistemini. O yüzden oyun çıkmadan söylemek gerekirse, çöp!
Kalan Karakter : 300 Gönder
gursoyf
gursoyf 9.11.2017 09:35
Bence artık Hitma'e daha güzel animasyonlar vermeliler. Mesela Splinter Cell'deki Sam Fisher gibi daha atletik olmalı. Şimdiye kadar çıkmış bütün Hitman oyunlarında ajan 47 odun gibi yürür ve eğilirdi. Boru gibi bacakları sanki hiç kıvrılmıyor. Yani daha güzel animasyonlar olmalı. İçerik olarak zaten son oyunda istenileni verdiler diye düşünüyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Narutolga
Narutolga 8.11.2017 15:23
Sayın Hakan Hervenik,

Oyunun Türkçe dublaj gelme ihtimali var mı?
giga
giga 9.11.2017 08:25
Altyazılı gelse öpüp başımıza koyacağız, dublaj güzel hayal
MK Okuru
MK Okuru 8.11.2017 22:05
Yok. Gerek de yok zaten altyazılı yeter.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.11.2017 02:11
Beni etkileyecek bir yanı varsa oda hikayesi olacaktır umarım ağırlık verirler buna ya..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.11.2017 16:47
Bence yeni Hitman, Narutolga yiğenimin size yönelttiği sorudan yola çıkarak, bir şekilde Türkçe desteklemeli, altyazı veya dublaj. Senaryosuna bir başkana suikast eklense güzel olur. Trump, Putin, Theresa gibi. Ama o kadar özensiz, o kadar sıradan, bayağı ve plansız öldürelim ki, bir hiçmişler gibi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×