Yeni Horizon oyunu konsept aşamasında

Murathan Özlü
Murathan Özlü 16.04.2022 - 21:45
Guerilla Games, yeni Horizon oyunun un konsept aşamasında olduğunu ve Forbidden West'in sonuna ipuçları yerleştirildiğini belirtti.

Yeni Horizon oyunu, yapımcı Guerilla Games'e göre mutlaka gelecek ancak oyun şu an konsept aşamasında. Guerilla Games'in yaratıcı direktörü  Mathijs de Jonge, aynı Horizon: Zero Dawn'un Forbidden West öncesi ipuçları vermesi gibi Horizon Forbidden West'in de, serinin üçüncü oyununa dair ipuçları ile bittiğini ifade etmiş.

Yeni Horizon oyununun hikayesi için masada pek çok seçenek mevcut

Mathijs de Jonge, VG247'ye verdiği röportajda şu ifadeleri kullanmış:

" Forbidden West, bir sonraki oyunun hikayesini üzerine inşa edeceğimiz bir sürpriz ile bitiyor. Horizone evreninin hikayesi, eski dünyann ve oyunun güncel dünyasının gizemlerini çözmek üzerine kurulu. Tabi ki, işleyebileceğimiz bir dolu arka plan hikayesi ve elimizdeki hikayeden üretebileceğimiz yeni gizemler var."

Yeni Horizon oyunu
Jonge'un bahsettiği durum, Horizon'un ilk oyunu Zero Dawn'dan Forbidden West'e geçerken olmuştu. Jonge, sözlerine şöyle devam etmiş:

" Ayrıca, Eski Dünyadan kalan, işlemek istediğimiz hikayeler de var. Yani elimizde işleyecek konu çok, yapmamız gereken tüm bu materyali Aloy'un karakter gelişimi ile nasıl harmanlayacağımız."

Şubat ayında piyasaya çıkan Horizon Forbidden West inceleme puanları ile göz doldurmuştu.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 03:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.04.2022 21:08
Grafikler harici bommmmboş bir ubisoft açık dğnya oyunu klonu. Böyle şişirilmiş puanlar alan bir oyun daha görmedim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.04.2022 18:17
Cok guzel bir evreni var su serinin. Her turden oyun cikarmaya da musait. Fps shooter bir Horizon gorursek hic sasirmayin.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.04.2022 13:38
Nedense Faro Vebası sırasında geçen bir FPS oyunu gelecekmiş gibi geliyor bana. Güzel olurdu gerçi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.04.2022 00:24
bu firma bundan sonra sadece horizon basacak galiba
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Horizon oyunu konsept aşamasında

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×