Yeni Indiana Jones Harrison Ford'un serideki son rolü olacak

Yeni Indiana Jones Harrison Ford'un serideki son rolü olacak

Nagihan Selin İnce
Nagihan Selin İnce 5.04.2018 - 21:35
Ayrıca yeni Indiana Jones kadın olabilir

Yönetmen  Steven Spielberg'e göre Indiana Jones serisinin beşinci filmi, Harrison Ford'un yer aldığı son film olacak.  Yabancı basın ile konuştuğu sırada  Spielberg, Indiana Jones'un gelecek filminde Harrison Ford'un son kez yer alacağından ve ardından seriden çekileceğinden oldukça emin olduğunu söyledi.

Yeni Indiana Jones kadın olabilir

2016 yılında duyurulmuştu yeni film ve Harrison Ford'un başrolde karşımıza çıkacağı, Steven Spielberg'ün de yönetmen koltuğunda oturacağı onaylanan ilk bilgiler arasındaydı. Şimdi Steven Spielberg tarafından Ford'un seriden ayrılacağının söylenmesi dikkate alınması gereken bir açıklama.

Harrison Ford'un seriden ayrılmasının ardından Indiana Jones efsanesinin elbette devam edeceğini söyleyen  Steven Spielberg yeni filmde karaktere bir kadının hayat verebileceğinin de sinyallerini verdi. Birçok seride kadınların ön plana çıkarılması son yıllarda Hollywood'da oldukça popüler bir şey Doctor Who'da son doktorun kadın olması gibi çeşitli örnekler verebiliriz bu konuya. Steven Spielberg seride yeni bir şeylerin peşine düşmek istediğini dile getirirken bunu bir kadın başrol ile yapabileceklerini söyledi ve karakterin adını değiştirebileceklerinden bahsetti. "Karakterin adını Jonas'dan Joan'a çevirebiliriz ve bence bunda hiçbir sorun yok." dedi ünlü yönetmen.

Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2020 07:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.04.2018 18:02
Lara Croft’u da erkek oynasın. Ne olacak!? :/
Olan karakterlerin cinslerini değişip tekrar sunmalarına bir türlü anlam veremiyorum. Cinsiyet karşıtı değilim ama olmuyor be kardeşim! Yeni bir karakter yarat kadın olsun tamam. Aksi Hayalet avcıları fiyaskosu gibi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.04.2018 17:03
Spielberg'inde bırakma zamanı gelmiş
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.04.2018 11:07
bu gerçekse kafama sıkabilirim sanırım
MK Okuru
MK Okuru 7.04.2018 14:58
Sık Sık kurtulursun.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Luke Skywalker
Luke Skywalker 7.04.2018 12:28
Bari bunu da Indiana Jones'un kızı olarak falan devam ettirselerdi Joan Jones ne :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.04.2018 14:28
"2016 yılında duyurulmuştu yeni film ve Harrison Ford'un başrolde karşımıza çıkacağı, Steven Spielberg'ün de yönetmen koltuğunda oturacağı onaylanan ilk bilgiler arasındaydı."

Özne yüklem vs hak getire.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×