Yeni Inside Xbox sunumu 1.parti oyunlara odaklanacak

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 7.04.2020 - 11:05
Microsoft yaptığı açıklama ile bugün yeni bir Inside Xbox sunumunun yapılacağını ve bu sumunda 1.parti oyunlara odaklanılacağını duyurdu.

Yeni Inside Xbox sunumu ile ilgili açıklama yapıldı ve bu sunumda 1.parti oyunlara odaklanılacağı duyuruldu. Bildiğiniz gibi firmalar dönem dönem kendi özel sunumlarına imza atıyor. Nintendo'nun Direct sunumları ile başı çektiği bu işleyişe daha sonradan Sony ve Microsoft'ta belli aralıklar ile uyum sağlamıştı. işte Microsoft'un yapacağı yeni sunum ile ilgili ilk detaylar da geldi.

Yeni Inside Xbox sunumu 1.parti oyunlara odaklanacak

Microsoft, 7 Nisan'da yani bugün yeni bir Inside Xbox sunumu gerçekleştirecek. Bu sunumda Obsidian imzalı Grounded dışında, Gears Tactics, Sea of Thieves ve Xbox Game Pass ile ilgili açıklamalar ve yeniliklere değinileceği de belirtilmiş. Tabi bu oyunlar dışında ID@Xbox takımının yeniliklerine ve bazı sürprizlere yer verileceği de açıklandı. 

Yine aynı sunumda Xbox Series X ile ilgili yeni bilgilerin paylaşılmayacağı da belirtilmiş. Buna rağmen konsolun program yöneticilerinden biri olan Jason Roland'ın Xbox Series X teknik özelliklerinin oyuncular için neler ifade ettiğine dair bazı açıklamaları da olacakmış. Microsoft'un kendi yayın platformu Mixer ile birlikte sunumun Twitch, Youtube, Facebook ve Twitter üzerinden de yayınlanacağı açıklandı. Sunumun Türkiye saati ile 00:00'da başlayacağını da hatırlatalım.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 15.10.2021 22:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.04.2020 02:40
12 tereflops yeni nesil konsol tanımını tatmin edebilecek nitelikte güçlü bir rakam değil....
MK Okuru
MK Okuru 11.04.2020 04:43
10 trflops dan iyidir
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.04.2020 16:59
Hani nerde merlininkazanı? Başlamadı
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Inside Xbox sunumu 1.parti oyunlara odaklanacak

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×