Yeni jenerasyonun Call of Duty'si belli oldu mu?

Mert Günhan
Mert Günhan 24.03.2013 - 15:05
İşte Infinity Ward'ın sızdırdıkları
Infinity Ward bir süredir Call of Duty konusunda sessizdi, neyin peşinde olduklarını ise henüz kestirmek oldukça zordu gelen bir sızıntıya göre yeni Modern Warfare oyununun adı Modern Warfare 4 değil, Call of Duty: Ghosts.

Modern Warfare serilerinden etkilenecek fakat gelecekte geçecek oyun, yapı olarak Black Ops 2'ye benzeyecek. Gelen bir söylentiye göre oyun gelecekte geçmesine rağmen, senaryosal sebepler yüzünden günümüzün silahlarını kullanacağız.

Yeni jenerasyon için hazırlanan oyun aynı zamanda PC'yi ihmal etmeyecek. Yapımın duyurusunun 1 Mayıs'ta gelmesi bekleniyor.

Yeni jenerasyonun Call of Duty'si belli oldu mu?
Yorumlar 54
MK Okuru
MK Okuru 8.02.2023 06:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni jenerasyonun Call of Duty'si belli oldu mu?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×