Yeni karakter modelleri nasıl olmuş?

Can Arabacı
Can Arabacı 24.12.2013 - 12:22
Cevabını yılbaşından sonra alacağız!
Warlords of Draenor, oyuna herhangi yeni bir ırk eklemese de birçoğumuz için çok daha önemli bir şey getiriyor aslında: Eski karakterler modellerine ciddi bir güncelleme! World of Warcraft artık 9 yaşında ve 9 yıl öncesi için karakter animasyonları, modelleri güzel görünüyor olsa da günümüz için (hele ki daha yeni ırklarla karşılaştırınca) felaket durumdalar. Neyse ki geçtiğimiz ayki BlizzCon'da aldığımız müjdenin üzerine gördüklerimize bakarsak yenilenmiş karakter modelleri tam da olması gerektiği gibi gözüküyor. Tabii ırkların çoğunu hala göremedik ve çılgınca merak etmeye devam ediyoruz. Neyse ki çok beklememiz gerekmeyecek gibi gözüküyor. Blizzard'da Kıdemli Sanat Yönetmeni olarak görev yapan Chris Robinson'un attığı bir tweet'e göre yeni örnekler yeni yılın ilk günlerinde karşımıza çıkacak ve şu ana kadar gösterdiklerinden çok daha güzel gözüküyorlar!


Bunun dışında Chris'in oyunculardan bazılarının sorularını yanıtlamasıyla öğrendiğimiz yeni bilgiler de mevcut. Mesela insan ve Night Elf'ler için Antonidas ve Malfurion'ınkilere benzeyen epey uzun sakal çeşitlerinin eklenmesi söz konusu. Bütün ırklar için yeni saç-sakal ve kişiselleştirme seçenekleri olabileceğinin de müjdesini veriyor Chris, ancak çıkışa yetişip yetişmeyeceği henüz belli değil. Ve yeni karakter modelleri sebebiyle sevinirken bir yandan aklımıza takılan bir soruya da nihayet cevap alıyoruz: Eski zırh setlerinde de ufak bazı güncellemeler yapılması olası! Özellikle de yeni modellerin el-parmak animasyonlarının çok farklı olduğu düşünülürse bu konuda bir ayar çekilmesi kaçınılmazdı. Ancak tahmin ettiğimiz ve umduğumuz gibi tamamen yüksek çözünürlüklü olarak yenilenmiş eski Tier setlerini görürsek altın kesemizi Transmogrify NPC'lerinin suratına doğru fırlatmamız işten bile değil sanırım...

Yeni karakter modelleri nasıl olmuş?
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 21.04.2021 04:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni karakter modelleri nasıl olmuş?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×