Yeni Lord of The Rings: The Rings of Power karakterleri duyuruldu

Emir Özkayalar
Emir Özkayalar 20.04.2022 - 23:43
2 Eylül'de Amazon Prime’da yayınlanması planlanan diziden yeni haberler gelmeye devam ediyor.

Amazon, The Rings of Power dizisinde yer alacak iki yeni karakter dün akşam saatlerinde Twitter hesabından duyuruldu. Karakterlerin isimleri Theo ve Bronwyn. Bronwyn, paylaşılan gönderide sağda bir nehrin önünde duran kişi. Fotoğrafa bakıp karakter hakkında bir yorum yapmak oldukça güç. Theo’ya gelirsek, paylaşımda elinde kırılmış bir kılıç yahut benzeri bir şey tutan karakter.

The Rings of Power bugüne kadar en çok izlenen fragman oldu

Lord of The Rings dizisi için beklentilerin yüksek olduğunu söylemek durumu tam olarak betimleyemiyor gibi gözüküyor. Super Bowl yayındayken gösterime giren fragman, 24 saat içinde 257 milyon görüntülenmeye ulaştı. Amazon’un yaptığı açıklamaya göre bu şu ana dek Super Bowl yayındayken gösterilen bir fragmanın ulaştığı en büyük izleyici sayısı.

The Rings of Power bugüne kadar en çok izlenen fragman oldu

Rings of Power, şu anda yapım aşamasında olan tek yapım değil, aynı zamanda 2024 dolaylarında çıkması planlanan The War of the Rohirrim isminde bir animasyon filmi üzerinde de çalışmalar sürüyor.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2023 15:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.04.2022 23:51
ya çok sevilecek
ya da geçekten çok nefret edilecek.

ortası olacağını düşünmüyorum.
MK Okuru
MK Okuru 23.04.2022 10:17
Ya tutar ya tutmaz diyosun yani :)) kral fena yorum yaptın yalnız :)))
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.04.2022 08:35
İkinci bir Zaman Çarkı faciasına hazır olun..
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Lord of The Rings: The Rings of Power karakterleri duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×