Yeni Mass Effect'ten haberler var

Yeni Mass Effect'ten haberler var

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 11.10.2013 - 23:53
Sabretmek zor
Mass Effect üçlemesi her ne kadar sonuyla biraz tartışma yaratsa da sadece RYO hayranlarının değil, tüm oyunseverlerin kalbinde ayrı bir yere sahip. Bu yüzden de yeni Mass Effect'e dair elimize ne geçse heyecanla öğütüyoruz. En son olarak Mass Effect yapımcısı Mike Gamble'ın şu tweetini gördük, dağılmışız:


Pek çok İngilizce kurumsal terim içerdiği için tam çevirmek zor, fakat "sprint review"lar genelde projelerin içerisinde "sprint" adı verilen, önceden hedefin konulduğu ve ortaya bir şeyin çıkarıldığı etaplarken "character turnaround"lar karakterlerin tam renkli bir şekilde ön, yan ve arkadan çizilmiş halleri. Yani Gamble burada bir sprint inceleme toplantısında her ekibin "inanılmaz işler" yaptığını, fakat özellikle karakterlerin çok iyi gözüktüğünü söylüyor. Mass Effect serisi karakterleriyle iş yapan bir seri olduğu için de bu bizi umutlandırıyor.
Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2020 09:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×