Yeni Merlin filmlerinin yönetmeni Ridley Scott olabilir

Yeni Merlin filmlerinin yönetmeni Ridley Scott olabilir

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 5.01.2018 - 14:22
Ridley Scott göreve.

Alien: Covenant ve All the Money in the World filmlerinin yönetmeni olan isim Ridley Scott, Disney'in T.A. Barron'un Merlin serisini beyaz perdeye uyarlayacak olan yönetmen olabilir. Variety'nin kaynaklarına göre Disney ile masaya oturan Ridley Scott, anlaşmaya çok yakınmış. Buraya kadar her hangi bir problem yok. Ancak, geçtiğimiz haftalarda Disney ile çalışan yönetmenlere gönderme yapan birinin aynı firma ile anlaşmaya varacak olması bazı sinema severler tarafından eleştirilmekte.

Yeni Merlin filmlerinin yönetmeni Ridley Scott olabilir

Scott'ın prodüksiyon şirketi olan Scott Free ve Eragon, Life of Pi gibi filmlerde çalışan Gil Netter'ı pozisyon için uygun gören Disney, filmin senaryosunu Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit üçlemelerinin senaristi Philippa Boyens'e emanet edecek. 1996 yılından 2011'e kadar devam eden Merlin serisinde tam 12 kitap bulunuyor. Artık Disney bu seriye kaç film yapar siz karar verin.

80 yaşındaki ünlü yönetmen, Alien filminin devamını yapmak istiyordu. Ancak, Disney Fox anlaşması filmi biraz geciktirecek gibi görünüyor. Ayrıca, Geçtiğimiz ay vizyona giren All the Money in the World'de şok karar ile başrolde yer alan Kevin Spacey'i değiştirmesi, kendisine Golden Globe adaylığı getirdi.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2021 06:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.01.2018 21:07
Ridley girme bu işe...!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.01.2018 17:14
Olmamış. Merlin'e Spielberg yakışır. Hadi çok hastaymış diyelim, Scorsese. Meşgulmüş, The Wolf of Wall Street 2 yi çekiyormuş, Tarantino. Aşağısı kurtarmaz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×