Yeni Monster Hunter oyunu mobil platformlar için duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 28.01.2020 - 14:44
Monster Hunter Riders'ın iOS ve Android platformları için çıkacağı açıklandı

Monster Hunter World ve son çıkan Iceborne genişleme paketi ile en parlak dönemini yaşayan Monster Hunter serisinin yeni oyunu duyuruldu. Mobil platformlar için çıkacağı açıklanan Monster Hunter Riders'ın ilk bilgileri ve videosu da yayınlandı.

Monster Hunter Riders, iOS ve Android platformları için geliyor

Oyunun hikaye detaylarına baktığımızda ise 10 büyük ejder şovalyesinin bir zamanlar oyunun dünyasını büyük bir felaketten kurtardığı ve bu kurtuluş sonrası insanlar ve canavarlar arasında bir bağ kurulduğu belirtilmiş. Oyunda bu bağı zedelemek üzere ortaya çıkan ve Felgia dünyasını tehdit eden karanlık güçlere karşı mücadele edeceğiz.

Rathalos, Zinogre, Nargacuga ve Glavenus gibi Monster Hunter serisinden aşina olduğumuz yaratıklara da ev sahipliği yapan Felgia dünyasında farklı görevler alabilecek ve diğer oyuncular ile birlikte bir Binici Topluluğu oluşturabileceğiz. Ayrıca savaş sisteminin farklı dinamikler içereceği ve canavar toplama sistemine sahip olacağı da belirtilmiş. Topladığımız bu canavarları tabi ki savaş alanında kullanabilecek ve bir nevi Pokemon gibi onların seviye atlayıp daha güçlü bir hale gelmelerini sağlayabileceğiz. Japonya'da Şubat ayı sonunda çıkacak olan oyunun batı çıkışı için henüz bir açıklama yapılmadı.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2023 08:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Monster Hunter oyunu mobil platformlar için duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×