Yeni Monster Notebook modelleri satışa çıktı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 15.06.2021 - 12:37
11. nesil Intel Core Tiger Lake işlemciye sahip olan Abra, Tulpar, Semruk ve Huma serisi yeni Monster Notebook’lar satışa çıktı

Monster Notebook, teknoloji ve oyun tutkunlarının uzun süredir merakla beklediği yeni modellerini duyurdu. 11. nesil Intel® Core™ Tiger Lake işlemcilerle ve sınıfının en iyisi grafik kartlarıyla donatılan Abra, Tulpar, Semruk ve Huma serisi yeni Monster Notebook’lar, kullanıcılara mükemmel bir teknoloji deneyimi vaat ediyor.

Yeni Monster Notebook modelleri satışa çıktı

Yeni Monster Notebook’lar yapay zekâ ile geliştirilmiş yazılımları ile rekabette sınır tanımayan oyuncuların ve grafik tasarımı, mimarlık, video içerik üreticiliği gibi yüksek performans gerektiren alanlarda çalışan profesyonellerin aradığı kusursuzluğu sunuyor. 

Yeni Monster Notebook modelleri satışa çıktı

Olağanüstü yanıt hızı ve üretkenlik imkânı sağlamasıyla dikkat çeken yeni Abra, Tulpar ve Semruk serisi modeller NVIDIA’nın teknolojide çığır açan GeForce RTX™30 serisi ekran kartlarıyla; Huma serisi modeller ise Intel® Iris Xe grafik kartının yepyeni özellikleriyle ezber bozuyor. Intel® Wi-Fi 6 AX201™ kablosuz ağ kartı ve 6 Gig+ güçlü internet bağlantısı ile her zaman en güçlü seviyede kesintisiz ağ hızı sağlayan yeni Monster Notebook’lar, yaklaşık üç kat daha yüksek Wi-Fi hızı sağlıyor

Taşınabilirliği ve güçlü donanım konfigürasyonlarını bir arada sunan ürünleriyle masaüstü cihazları saf dışı bırakan Monster Notebook, oyun tutkunlarının ve teknoloji gurularının çok konuşacağı yeni modelleriyle 2021’in ikinci yarısına oldukça iddialı bir giriş yaptı.  

Şu an aktif olarak satışta olan yeni Monster Notebook’lar hakkında detaylı bilgilere Ankara, İzmir, İstanbul, Berlin, Dubai ve Lefkoşa’daki Monster Notebook mağazalarından veya www.monsternotebook.com adresindeki Monster Notebook Dijital Mağazası’ndan ulaşılabilir. Haftanın her günü 09.00 – 24.00 saatleri arasında hizmet veren Monster Notebook Dijital Mağazası’nda kullanıcılar herhangi bir randevu sistemine tabii olmadan, web sitesi üzerinden diledikleri satış temsilcisi ile anında ve birebir görüntülü bağlantı kurabiliyor.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 2.08.2021 16:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.06.2021 14:49
Neden intel işlemcilerde bu kadar ısrarcı olduklarını anlamıyorum. Tulpar t7 kullanıyorum yavaş yavaş değiştirme zamanı geliyor. Amd nin sunduklarından faydalanmamızı sağladıkları zaman 2. sini de alırım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Monster Notebook modelleri satışa çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×