Yeni Mortal Kombat oyununa yeni Fatality'ler

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 11.03.2011 - 10:51
Hmm, demek bu yüzden yasaklandı...
Ve işte sürekli istediğimiz ancak doya doya göremediğimiz yeni Mortal Kombat Fatality videoları ortaya çıkmaya başladı. Şimdilik sahnede Sub Zero, Mileena, Cage ve Scorpion mevcut.

Adını en son olarak Avustralya yasağı ile gündeme getiren oyunun dünyanın tüm ülkelerinde M derecesini neden aldığını şimdi daha iyi anlıyoruz. Bu arada videoyu izlemeden 15 dakika önce yemeyi içmeyi kesmenizi tavsiye ederiz. İyi seyirler.

Yorumlar 58
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 17:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Mortal Kombat oyununa yeni Fatality'ler

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×