Yeni Mortal Kombat yapılıyor mu?

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 8.07.2011 - 12:11
Ed Boon, Twitter'da ağzından kaçırdı.
Mortal Kombat'ın yapımcısı Ed Boon, Twitter üzerinden sorulan bir soruya verdiği cevapla, yeni Mortal Kombat oyunu tartışmalarını alevlendirdi.

Yeni Mortal Kombat yapılıyor mu?
Şu anki oyuna olası bir yeni hikaye içeren DLC gelip gelmeyeceği sorusuna, "Hikayeyle ilgili arkadaşlar şu anda yeni oyun üzerinde çalışıyorlar" diye cevap veren Boon, Mortal Kombat'ın yeni oyununun yapım aşamasında olduğunu bir nevi kabul etmiş oldu.

Boon ayrıca yeni oyunun Mortal Kombat 4'ün devamı olup olmayacağı yönündeki soruya ise, "Oyunun geçtiği zaman dilimini değiştirdik yani devam oyunu olmayacak" diye yanıt verdi.
Yorumlar 14
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 20:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Mortal Kombat yapılıyor mu?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×