Yeni N-Gage modeli: N-Gage QD

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Yeni N-Gage modeli: N-Gage QD
Nokia firması, N-Gage mobil oyun aletinin yeni bir modeli olan, N-Gage QD'yi duyurdu. Alet bir multiplayer slot ile gelecek ve daha uzun bir pil ömrüne sahip olacak. Oyun kontrolleri, yeni alette daha da kolaylaştırılacak ve ekranın parlaklığı da arttırılacak. Oyunların, Bluetooth teknolojisi ile birlikte, online olarak diğer insanlarla da oynanabilme özelliği N-Gage QD'ye dahil edilecek. Yalnız bu özelliklere karşın, aletten radyo ve mp3 desteği kaldırılacak. N-Gage QD, Amerika kıtasında, Haziran ayından itibaren piyasalarda olmaya başlanacak, fiyat olarak da şimdilik $100 gibi bir fiyat düşünülüyor...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.05.2023 00:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni N-Gage modeli: N-Gage QD

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×