Yeni Nascar oyunlarını Activision mı kaptı?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 27.09.2010 - 10:20
EA Games'in eli boş kalabilir
Bir süredir devam eden söylentilere yeni bir tanesi daha eklendi. Gamasutra'ya yakın kaynakların da bildirdiğine göre Activision, Nascar oyunlarının lisansını almış. Bilindiği gibi bu haklar, daha önce EA Games'in elindeydi. Böylelikle yeni oyunlardan sorumlu olan Activision, Nascar 11'i de şubat 2011'de piyasaya sürebilirmiş.

Henüz Activision'dan gelmiş resmi bir açıklamanın olmadığını belirtelim.

Yeni Nascar oyunlarını Activision mı kaptı?
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 21:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Nascar oyunlarını Activision mı kaptı?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×