Yeni Nesil Ajan serisinin devam filmi geliyor!

Yeni Nesil Ajan serisinin devam filmi geliyor!

Onur Güner
Onur Güner 20.06.2017 - 17:45
Vin Diesel yine başrolde
Aksiyon türünde oldukça sevilen Yeni Nesil Ajan filmi, uzun bir ara vermiş ama ilk filmdeki başrolü üstlenen Vin Diesel'in 3. filmde tekrar başrolü üstlenmesiyle Yeni Nesil Ajan: Xander Cage'in Dönüşü olarak geri dönmüştü. Dünya genelinde 346 milyon $ hasılat elde eden yapım, yapımcıları oldukça sevindirmiş olacak ki filmin üzerinden daha 1 yıl geçmemesine rağmen serinin 4. filmi resmi olarak duyuruldu. Yapımcı şirketin yaptığı açıklamaya göre filmin senaryosu sipariş edildi. Şu an için hiçbir detay vermeyen yapımcı şirket, bizim kalbimizde Dominic Toretto olarak yer edinen Vin Diesel'in 4. filmde de başrol olacağını söyledi.

Yeni Nesil Ajan serisinin devam filmi geliyor!
Bu açıklamanın ardından ise ortaya bazı söylentiler atıldı. Söylentilere göre film, 3. filmin kaldığı yerden devam edecek ve Xander Cage'in ekibi ile beraber atılacağı yeni aksiyon ve maceraları konu alacak. Yine bir başka söylentilere göre yapımcı şirket Paramount Pictures, filmin daha büyük ses getirmesini istediği için bütçesini de bir hayli yüksek tutacakmış. Şirketin beklentisi, 3. filmin hasılatını geçmek. Bakalım Yeni Nesil Ajan serisinin 4. filmi hem biz izleyicilerdeki beklentileri hem de yapımcı şirketinin hasılat konusundaki beklentilerini karşılayabilecek mi bekleyip göreceğiz.
Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 9.03.2021 04:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
oXelight
oXelight 23.06.2017 04:00
3. filmi izledim. En fazla ederi 5.5 (10 üzerinden) Vin ile Riddick daha iyi gidiyor. Tabi eski versiyonlardan bahsediyorum. Son Riddick eh işte.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.06.2017 15:23
Yine bir kel..Bu film de fast and furiousun aynısı oldu bence.Gene casusluk gene bir sürü vasıfsız belo takımı.Torettonun bu kez dövmeleri var tek fark o.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.06.2017 22:28
riddick çekse daha iyi bu seri izlenmez
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.06.2017 22:25
Toretto nun bütün serisini izledim toretto gibisi yok dominic gibisi yok izleyin izlettirin toretto bir numara bu da hızlı ve öfkeli serisinden olsaydı keşke ama yapacak bir şey yok artık dominic toretto izler gibi bunu izleyeceğiz yapacak bir şey yok keşke toretto her sene film yapsa.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.06.2017 16:00
Adam gibi bir Riddick çıksaya.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×