Yeni nesil konsollar seneye mi?

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 1.12.2011 - 13:52
EA'in bülteni tartışma yarattı.
Playstation 4, Xbox 720 gibi söylentiler ve Nintendo Wii U'nun yakında piyasaya çıkacak olması, son dönemde oyuncular arasında ilginç yorumlara neden oluyor.

Bu söylentilere bir yenisi de Electronic Arts'ın İngiltere kaynaklı bir bülteniyle alevlendi. Bültende EA'in bazı oyunları Xbox 360, PS3 ve NXG yani Next Gen (Yeni jenerasyon) olarak listeleniyor. İlginç olan ise Mass Effect 3, FIFA 12, Battlefield 3 ve FIFA Street gibi oyunların "yeni jenerasyon" etiketi altında bulunuyor olması.

Bazıları "yeni jenerasyon" olarak belirtilen konsolların Sony ve Microsoft'un konsolu olabileceğini söylerken, yapılan diğer yorumlarda ise Nintendo'nun yeni nesil konsolu Wii U olduğu yönünde

Yeni nesil konsollar seneye mi?
Yorumlar 61
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 20:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni nesil konsollar seneye mi?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×