Yeni nesil Xbox'a 3 model

Devran Yardım
Devran Yardım 3.06.2010 - 12:31
Yeni nesil Xbox'a 3 model
Microsoft'un Yeni çıkacak olan konsolunun üç versiyonu olacağı söyleniyor. Birincisi yani standart olan içerisinde hard disk olmayacak versiyon, ikincisi içerisinde hard disk olan iki işlevle versiyon, sonuncusu ise PC seviyesinde olan çok özellikli bir medya olacakmış.

PC sistemli olarak düşünülen versiyonun 2006 baharında piyasaya sürülmesi düşünülüyor, fakat Xbox ilk çıktığında da verilen tarihin değiştiğini hepimiz görmüştük. Buna ilaveten Microsoft'un yeni konsolu Intel'in işlemcisinden çok bu kez Power PC chip gücüne dayanacak ki bu da Cihazın medya uygulamalarını çalıştırmasını daha da güçleştirecek.

Microsoft yeni konsolun herhangi bir hard disk ile birlikte gelip gelmeyeceği ile ilgili sessizliğini koruyor. Şu anki Xbox konsolunun içerisinde dahili bulunan hard disk'in maliyeti arttırması firmayı düşündürüyor. Hard drive sürücülü yeni versiyon Dvd kaydı yapabilen Sony'nin yeni konsoluna benzeyebilir.

Bu konuyla ilgili bilgiler Bill Gates'in Ocak 2006'daki Ces konferansında yapacağı konuşmada ortaya çıkacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 14.04.2021 07:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni nesil Xbox'a 3 model

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×