Yeni NFS "sahte"

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Yeni NFS "sahte"
EA Games, daha önce Burnout serisini de hazırlayan Criterion Games'in yeni Need for Speed oyununu geliştireceğini duyurmuştu. Uzun süredir yeni yapım hakkında bir görüntü gelmedi, ama dün 2 adet konsept tasarımı yayımlanmıştı.

Criterion Games'ten resmi açıklama gecikmedi. Firma, Twitter'daki sayfasında duyuru yaptı ve bunların tamamiyle sahte (fake) görüntüler olduğunu dile getirdi.

Kaynak: twitter.com/criteriongames

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2023 22:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni NFS "sahte"

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×