Yeni NFS gün yüzüne çıkıyor

Ozan Özarslan
Ozan Özarslan 3.06.2010 - 12:31
Yeni NFS gün yüzüne çıkıyor
Yeni NFS gün yüzüne çıkıyor

Criterion firması twitter sayfasından yaptığı açıklama da, yeni bir "Need For Speed" oyunu üzerinde çalıştıklarını duyurdu. EA'den bir yönetici, oyunun ilk kez bugün yapılacak toplantıda gösterileceğini söyledi.

Criterion firması oyunla alakalı iki adet konsept tasarımının yayımlandığını, ancak bunların sahte tasarımlar olduğunu, kendileri tarafından ortaya atılmadığını belirtti. EA'in CEO'su John Riccitello, geçen yılın Haziran ayında yeni NFS'nin geliştirileceğini doğrulamıştı.

Kaynak

Yorumlar 26
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 12:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni NFS gün yüzüne çıkıyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×