Yeni Painkiller oyunu sonunda geliyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 10.06.2021 - 22:58
Sonunda yeni Painkiller oyunu Summer Games Fest'te duyuruldu. Anlamsızca birilerini katletmek, Daniel Garner ile daha anlamlı hale gelecek.

2004 yılında çıktığında Serious Sam'in yolundan giden, anlamsızca düşman öldürdüğümüz yapım yeni versiyonu ile karşımıza yeniden çıkıyor. Evet, yeni Painkiller oyunu için konuşuyorum.

Yeni Painkiller oyunu sonunda geliyor

World War Z ve Snowrunner gibi oyunlardan tanıdığımız Saber Interactive, yeni Painkiller oyunu için işleri ele almış. Summer Game Fest'te ortaya çıkan, Shooter tarzında olan yapım için henüz şu aşamada hiçbir bilgi bulunmamakla birlikte, henüz çok erken bir yapım aşamasında olduğunu biliyoruz.

Yeni Painkiller oyunu sonunda geliyor

Önümüzdeki günlerde tanıtımının gerçekleşeceği ve daha detaylı bilgilerin ortaya çıkacağını umuyoruz. Ancak bilmeyenler için kısaca bir hatırlatma yapalım. İlk oyunda Daniel Garner adında bir karakteri yönettik. Kendisi son derece karizmatik bir yapıya sahip. Yağmurlu bir akşamda, aşırı sürat yapıp, emniyet kemeri takmayıp, kız arkadaşımıza sulanıp, önümüze de bakmayınca kaçınılmaz olarak hatırı sayılır bir kaza yapıyor, ardından kendimizi korku filmlerini aratmayacak atmosferde, bir katedralin içinde buluyorduk. Bizden daha karizmatik olduğunu fark edip, daha sonraları içten içe kin besleyeceğimiz bir zat-ı muhteremden, tüm zebanileri öldürme görevi alarak - muhtemelen yapacak daha iyi bir iş bulamadığımızdan - “No problemos” modunda karşımıza geleni öldürmeye başlıyoruz.

Oyun PC ve konsollar için geliştiriliyor ve aynı zamanda çevrimiçi modu da bulunacak.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 6.08.2021 06:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.06.2021 04:49
Oğlum, ben küçükken bana metal dinlemeyi aşılamıştı bu oyun. Bu oyunun back ground müzikleri, soundtrack'i efsaneydi. Her bir chapter'ın ayrı gaz parçaları vardı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.06.2021 20:56
İnanırmısınız demosunu daha geçen gün indirmiştim nostalji olsun diye oynamıştım. Siteye girip bu haberi görünce şok olmamla sevinçten tavana zıplamam bir oldu, sevindirdiniz efenim eyw.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.06.2021 16:31
Oyunu kaç defa bitirdim sayısını hatırlamıyorum. Çıplak zombilerin kendi üzerlerinden et koparıp fırlatması offff??
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.06.2021 01:37
Ergenler bilmez.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.06.2021 00:02
painkiller serisini amcama oynatmıştım adam fenalık geçirmişti dahada oynamadı
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Painkiller oyunu sonunda geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×