Yeni parodi, dövüş oyunu Divekick geliyor!

Batuhan Kavruk
Batuhan Kavruk 4.07.2012 - 23:00
Her şey bir şaka ile başlamıştı...
Divekick, bir Adam "Keits" Heart yapımı olan oyun tamamen bir şaka ile başlamıştı. Diğer dövüş oyunlarının parodisi olan oyun, çok basit görünsede ilginç bir şekilde oyuncular tarafından şimdiden büyük ilgi kaynağı oldu.

Oyunu PC'de hayata geçirmeyi düşünen Heart'ın, Kickstarter'da 30.000 dolara ulaşmak için tam 28 günü var. Şimdiden 9000 doları olan oyunun videosunu buradan izleyebilirsiniz. Heart oyunu çıkarmak için takipçilerinden yardım beklediğinide ayrıca açıkladı.

İyi seyirler.

  

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2023 01:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni parodi, dövüş oyunu Divekick geliyor!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×