Yeni Pokemon Go topluluk etkinliği Ankara'da gerçekleşecek

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 18.05.2022 - 11:43
Yeni Pokemon Go topluluk etkinliği olan Alolalı Geodude Topluluk Günü etkinliği 21 Mayıs'ta Altınpark'ta (Ankara) düzenlenecek.

Türkçe dil desteğine kavuşması ile birlikte etkinliklerine de hız veren Pokemon Go için yeni duyurular gelmeye devam ediyor. Yapılan açıklama ile yeni Pokemon Go topluluk etkinliği olan Alolalı Geodude Topluluk Günü etkinliğinin Ankara'da gerçekleşeceği açıklandı. verilen bilgiler ve detaylar şu şekilde;

Yeni Pokemon Go topluluk etkinliği 21 Mayıs'ta Ankara'da düzenlenecek

Türkçe dil desteğine kavuşan dünyaca ünlü mobil oyun Pokémon GO, ülkemizde gerçekleşecek sıradaki Topluluk Günü etkinliğini duyurdu. Resmî yüz yüze Topluluk Günü buluşması 21 Mayıs tarihinde, saat 11.00 ve 14.00 arasında Ankara Altınpark'ta düzenlenecek. Bu ay ilk defa, ülke genelinde Adana, İzmir, Bursa gibi şehirlerde 9 Sanal Topluluk Günü etkinleştirmesi gerçekleştirilecek ve bu illerdeki Eğitmenler buluşacak. İlerleyen aylarda sayıları artacak olan sanal Topluluk Günü etkinleştirmeleri, Pokémon GO’nun internet sitesinde Topluluk Günü Haritası sekmesinin altında görüntülenebilir.

Yeni Pokemon Go topluluk etkinliği Ankara'da gerçekleşecek

Üç saat sürecek topluluk günü etkinliğinde şanslı olan Eğitmenler etkinlikte parlak bir Alolalı Geodude yakalayabilecek. Ayrıca etkinlik sırasında veya sonraki iki saat içinde Alolalı Graveler'ı (Geodude'un evrimi) evrimleştiren Eğitmenler, Pokémon GO’ya yeni eklenen Hızlı Saldırı Yuvarlanma'yı bilen Alolalı Golem'i elde etme şansına sahip olacak.

Eğitmenleri; Topluluk Günü'ne özel bilet ile "Kayalık Yol" adında bir Araştırma Hikayesi'nin yanı sıra, Pokémon yakalarken normalde elde edilene göre üç kat Tecrübe Puanı, Alolalı Geodude yakaladıklarında 2 kat Geodude Şekeri kazanma, grup oyunu bonusları ve etkinlik çıkartmaları gibi birçok ödül kazanma fırsatı bekliyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.07.2022 10:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Pokemon Go topluluk etkinliği Ankara'da gerçekleşecek

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×