Yeni Pokemon oyun sıra tabanlı olmayabilir

Yeni Pokemon oyun sıra tabanlı olmayabilir

Furkan Güler
Furkan Güler 27.12.2017 - 17:44
Pokemon'un kendisi de evrilmeye başladı.

Nintendo Switch için duyurulan en heyecan verici oyun olan yeni Pokemon'un eski oyunlara benzemeyeceği daha önceden bildirilmişti. The Legend of Zelda: Breath of the Wild'ın oyun motoru ile geliştirilen yeni Pokemon oyununun, eski Pokemon oyunlarında olduğu gibi sıra tabanlı dövüş sistemini kullanmayacağı söyleniyor. PokeJungle isimli sitenin yaydığı söylentiye bakılırsa Nintendo, sevilen seriyi daha da büyük kitlelere ulaştırmayı amaçlıyor olabilir. Video oyun tarihinin en köklü RYO serilerinden bir tanesi olan Final Fantasy'i de bu adımı Final Fantasy XV ile atmıştı.

Yeni Pokemon oyunu hakkında söylentiler ortaya çıktı

Yeni nesil oyunculara pek fazla hitap etmeyen ve artık daha niş bir kitleye hitap eden sıra tabanlı dövüş sistemini geride bırakmak akıllıca bir hamle olabilir. Ancak Pokemon düellolarının nasıl yapılacağı ise merak konusu olmuş durumda. Ayrıca söylentiyi yayan grubun daha öncesinde Pokemon Ultra Sun and Moon oyunu hakkında bilgiler sızdırdığını ve bu bilgilerin yüzde yüz doğru çıktığını belirtelim. Yani kaynağımıza bir bakımdan sağlam diyebiliriz.

Muhtemelen 2019 yılında veya 2018'in son aylarında göreceğimiz yeni Pokemon oyunu sadece Switch için geliştiriliyor.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2021 23:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
AZRAILXX
AZRAILXX 27.12.2017 18:08
Switch alma nedenim olacak oyun bu. Beklemedeyim
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×