Yeni Pokemon oyunu. Üstelik Nintendo için değil!

Mahmut Saral
Mahmut Saral 6.07.2011 - 12:25
Şaka gibi, ama gerçek.
Bugüne kadar yüzlerce Pokemon temalı oyunla karşılaştık, ancak bildiğiniz üzere Pokemon, Nintendo'nun en önemli lokomotif serilerinden bir tanesi. Onu daha önce farklı bir platformda görmüş olma ihtimaliniz çok düşüktür, ancak yakın zamanda bazı tabular yıkılacak gibi görünüyor.

Yeni Pokemon oyunu. Üstelik Nintendo için değil!
Zira yapılan duyuruya göre yeni bir Pokemon oyunu, iPhone ve Android işletim sistemi kullanan mobil cihazlar için hazırlanıyormuş. Çıkış dönemi olarak bu yaz dönemi gösteriliyor. Ritim tarzında olacağı belirtilen bu ücretsiz oyun, ne yazık ki sadece Japon kullanıcılara özel kalacak. "Ben de oynamak istiyorum, banane" diyorsanız, o zaman bir Android veya Appstore Japan hesabı açmanız gerekebilir.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 20:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.12.2017 17:19
Pokemon go
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Pokemon oyunu. Üstelik Nintendo için değil!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×