Yeni Portal oyununun ilk 9 dakikası yayınlandı

Yeni Portal oyununun ilk 9 dakikası yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 19.12.2017 - 13:21
Bridge Constructor Portal için oynanış videosu yayınlandı

Portal serisi ile oyun dünyasına oldukça kaliteli bir oyun kazandıran Valve, diğer oyunlarında olduğu gibi bu serinin de 3. halkasını hala çıkarmış değil. Buna rağmen geçtiğimiz günlerde oyun için oldukça farklı bir yan oyun duyurusu yapılmıştı. İşte Bridge Constructor Portal oyunu için bugün uzun bir oynanış videosu yayınlandı.

Portal'ın sevilen karakteri Glados geri dönüyor!

Valve firması ile ortak bir projeye girişen ve Bridge Constructor oyununa da imza atan Headup Games imzasını taşıyan oyun için IGN'de 9 dakikalık bir video yayınlandı. Portal oyununa dair dinamikler ve atmosfere sahip olan Bridge Constructor Portal oyununun bu videosuna baktığımızda farklı ama bir o kadar da eğlenceli durduğunu söyleyebiliriz. Üstelik Glados'un o eşsiz anlatımı ile oyunun bu Portal atmosferi fazlasıyla yerine getirilmiş.

"Geçtiğimiz dönemde milyonlarca satan Bridge Constructor oyununun yeni adımı için gizlice yer altı laboratuvarlarında çalıştık" diyerek oyunun temasına da gönderme yapan Headup Games yetkilileri, bu yeni oyunun PC, Mac, Linux, mobil ve konsollar için geleceğini açıklamışlardı. Oyunun bu videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2021 08:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.12.2017 23:48
Beğenmedim
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.12.2017 14:33
Ses hipnotize edici.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×