Yeni PS'nin "Formula 1" oyunu

Erdem Maşlak
Erdem Maşlak 3.06.2010 - 12:31
E3'te yeni nesil konsolun görü
E3'te yeni nesil konsolun görünmesiyle birlikte, ona geliştirilmekte olan oyunlar da yerlerini almaya başladı. Bunlardan biri de yeni konsolun ilk Formula 1 oyunu. Üstelik oyunun ismi de "Formula 1". Oyunu geliştirmekte olan SCEE oyuna dair bir de demo gösterdi ve oyunun neye benzeyeceği görülmüş oldu. Demo Ferrari'nin kokpitinde başlıyor ve ardından o hepimizin bildiği inanılmaz Formula 1 aracı sesi ile etraf inliyor. Formula 1 oyunları PC'deki en çok sistem isteyen oyunlar olarak aklıma kazınmış bir halde. Şu an sadece PS3 için yapılmakta olan SCEE'nin Formula 1 adlı F1 oyununun ne zaman piyasada bulunacağı konusunda bir açıklama bulunmuyor. Eh, PS3'ün de ilkbaharda piyasada olacağına dikkat edersek, en azından ilkbaharı beklemeliyiz diyebiliriz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 9.12.2022 18:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni PS'nin

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×