Yeni PSP'nin gücü gözler önünde

Ali Osman Uz
Ali Osman Uz 3.06.2011 - 16:49
Sony NGP'nin etkileyici videosunu izleyin
E3 2011 kapımıza dayanmış durumdayken ortaya birçok yeni video çıkıyor, yeni oyunlar ve yeni teknolojiler karşımıza çıkıyor. Uzun süredir merakla beklenen Sony NGP de, bu dönem içerisinde bizlere göz kırpan cihazlardan biri.
 
Bugün PlayStation Blog'da yayımlanan bir video ile Sony, NGP'yi hem tanıtıyor, hem de bir bakıma gövde gösterisi yapıyor. Bir kullanıcının Wipeout HD'yi oynadığı esnada çekilen NGP tanıtım demosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.


Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 18:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni PSP'nin gücü gözler önünde

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×