Yeni PUBG: New State Alfa testi ülkeleri arasında Türkiye var

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 9.08.2021 - 11:21
Krafton, Asya, Orta Doğu, Türkiye ve Mısır'daki Android ve iOS kullanıcıları için ikinci bir PUBG: New State Alfa Testi gerçekleştireceğini duyurdu.

PUBG: New State alfa testi bu sefer ülkemize de geliyor. Son günlerde yeni oyunu Thunder Tier One ile de gündemde olan Krafton yaptığı açıklama ile PUBG: New State alfa testi için ikinci bir test aşaması olacağını duyurdu. Bu testin yapılacağı bölgeler arasında Türkiye'de bulunuyor. Firmanın yaptığı açıklama ve Alfa testi tarihleri şu şekilde;

Yeni PUBG: New State Alfa testi Türkiye'de yapılacak

Krafton firması Asya, Orta Doğu, Türkiye ve Mısır'daki Android ve iOS kullanıcıları için ikinci bir PUBG: NEW STATE Alfa Testi gerçekleştireceğini duyurdu. İkinci Alfa Testi 27-29 Ağustos'ta düzenlenecek. Şirket, Haziran ayında ABD'de gerçekleştirilen ilk Alfa Testinin başarısının ardından ikinci Alfa Testinin ölçeğini genişletiyor. Bu Alfa Testine katılmaya uygun olanlar ve katılmak isteyenler, 23 Ağustos'a kadar bu adresten başvurabilirler.

Yeni PUBG: New State Alfa testi ülkeleri arasında Türkiye var

PUBG: NEW STATE Alfa Testi Tarihleri

  • Alfa Testi Başvuru Süresi: 9 Ağustos (04:00 UTC) - 23 Ağustos (2:59 UTC)
  • Seçilen Alfa Testi Katılımcılarının Duyurusu: 26 Ağustos (2:00 UTC)
  • Ön İndirme Dönemi: 26 Ağustos (02:00 UTC) - 27 Ağustos (5:00 UTC)
  • Alfa Testi: 27 Ağustos (5:00 UTC) - 29 Ağustos (11:00 UTC)

İkinci PUBG: NEW STATE Alfa Testi Bölgeleri:

  • Asya: Güney Kore, Japonya, Hong Kong ÖYB, Makao ÖYB, Çin Taipei, Tayland, Filipinler, Kamboçya, Endonezya, Singapur, Malezya, Sri Lanka, Myanmar, Maldivler, Laos, Nepal
  • Orta Doğu: Lübnan, Bahreyn, Suudi Arabistan, Arap Emirlikleri, Yemen, Umman Ürdün, Irak, Katar, Kuveyt
  • Diğer: Türkiye, Mısır

KRAFTON, PUBG: NEW STATE'in 25 milyon Google Play Store ön kayıt sayısını geçtiğini açıkladı ve ayrıca iOS kullanıcıları için Apple App Store’da Ağustos ayı sonunda ön kayıtları açmaya hazırlandıklarını duyurdu. 

Alfa Testi sırasında oyuncular, fütüristik bir 8x8 harita olan Troi'ye adım atabilecekler. Haziran ayındaki ilk Alfa Testinden bu yana oyunda yapılan önemli iyileştirmeleri deneyimlemenin yanı sıra, oyuncular ayrıca farklı oynanış özelliklerini keşfedebilecekler ve PUBG: NEW STATE bu yıl ilerleyen bir dönemde yayınlanmadan önce, 2051 yılındaki PUBG Evreninin bir bölümünü ziyaret edebilecekler.

Battle Royale türünün öncüleri ve PUBG: BATTLEGROUNDS'un yaratıcıları PUBG Studios tarafından geliştirilen PUBG: NEW STATE, 2021'de Android ve iOS'ta oynaması ücretsiz bir deneyim olarak piyasaya sürülecek. PUBG: NEW STATE, PUBG: BATTLEGROUNDS'un orijinal Battle Royale deneyimini yeniden yaratıyor ve bu deneyim onu mobil cihazlarda en gerçekçi battle royale oyunu haline getiriyor.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 26.09.2021 00:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.08.2021 10:38
E bi' zahmet. Şahsen hiç oynamamış olsam da kahvelerde okey yerine PUBG atılıyor artık yani.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.08.2021 21:35
Peki Azerbaycan?????
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni PUBG: New State Alfa testi ülkeleri arasında Türkiye var

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×