Yeni Rainbow Six nerede kaldı?

Emre Günen
Emre Günen 13.11.2010 - 10:35
Gerçek bir oyun sevdalısından Ubisoft'a açık mektup
Madaboutgaming forumlarının sahibi THC PRITCHARD'ın sonunda canına tak etmiş olacak ki, Ubisoft'un geliştirdiği en iyi oyunlardan biri olarak gösterilen Rainbow Six serisinin yeni bölümünün neden yapılmadığını haykırarak Ubisoft'a açık mektup gönderdi.
Yeni Rainbow Six nerede kaldı?
Son dönemde Call of Duty'nin önlenemez yükselişinin de piyasayı farklı bir yöne çektiği ve her sene yeni bir Call of Duty'nin yanında yeni bir Rainbow Six oyunun da hazırlanması gerektiğini düşünen arkadaşımızın, bu isyanında haksız olduğunu söyleyemeyiz.

Sadece koşmak ve ateş etmekten ibaret olan FPS oyunlarının yanında bir de taktik üzerine kurulu FPS görmek bizim de isteğimiz. Tabii ki burada eski Rainbow Six oyunlarından bahsediyoruz. Vegas gibi özünden kopmuş bir oyun olacaksa hiç olmasın daha iyi... Buradan bizler de THC PRITCHARD'a katılıyoruz ve Ubisoft'a sesleniyoruz:

Yeni Rainbow Six ne zaman yapılacak?

Yorumlar 22
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2021 13:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Rainbow Six nerede kaldı?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×