Yeni Rainbow Six nerede kaldı?

Emre Günen
Emre Günen 13.11.2010 - 10:35
Gerçek bir oyun sevdalısından Ubisoft'a açık mektup
Madaboutgaming forumlarının sahibi THC PRITCHARD'ın sonunda canına tak etmiş olacak ki, Ubisoft'un geliştirdiği en iyi oyunlardan biri olarak gösterilen Rainbow Six serisinin yeni bölümünün neden yapılmadığını haykırarak Ubisoft'a açık mektup gönderdi.
Yeni Rainbow Six nerede kaldı?
Son dönemde Call of Duty'nin önlenemez yükselişinin de piyasayı farklı bir yöne çektiği ve her sene yeni bir Call of Duty'nin yanında yeni bir Rainbow Six oyunun da hazırlanması gerektiğini düşünen arkadaşımızın, bu isyanında haksız olduğunu söyleyemeyiz.

Sadece koşmak ve ateş etmekten ibaret olan FPS oyunlarının yanında bir de taktik üzerine kurulu FPS görmek bizim de isteğimiz. Tabii ki burada eski Rainbow Six oyunlarından bahsediyoruz. Vegas gibi özünden kopmuş bir oyun olacaksa hiç olmasın daha iyi... Buradan bizler de THC PRITCHARD'a katılıyoruz ve Ubisoft'a sesleniyoruz:

Yeni Rainbow Six ne zaman yapılacak?

Yorumlar 22
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 07:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Rainbow Six nerede kaldı?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×