Yeni Razer Kraken V2 ile tanışın

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 30.09.2016 - 17:48
eSporcular için özel ayarlanabilir hoparlörler
Yeni Razer Kraken Pro V2 ve Razer Kraken 7.1 V2 oyuncu kulaklıkları, oyun içi ses ve takım iletişimi arasındaki denge için daha geniş 50 mm özel ayarlanabilir hoparlörler, daha uzun dayanıklılık için birleşik alüminyum metal iskelet, maksimum konfor ve sıfır yorgunluk için yeniden tasarlanmış ergonomi gibi özellikler taşıyor.

Oyuncular için önde gelen global yaşam tarzı markası Razer™, tamamen yeni Razer Kraken Pro V2 ve Razer Kraken 7.1 V2 oyuncu kulaklıklarını duyurdu. Her iki kulaklık da, günümüz eSporcularının ve oyun tutkunlarının yükselen beklentilerini karşılamak üzere orijinal Kraken tasarımına eklenmiş geniş güncelleme listesiyle geliyor.

Oyun içi ses ve iletişim dengesi için 50 mm ses hoparlörleri

Razer Kraken V2 kulaklıktaki geliştirilmiş ses performansı iki adet özel ayarlanabilir 50 mm hoparlörün etrafında kurulu. Bu hoparlörler önceki nesil Kraken kulaklıklarda bulunanlardan daha geniş ve böylece, oyun içi ses ile takım iletişimi arasındaki mükemmel dengeyi kuran daha geniş bir frekans aralığı sunuyor.

Razer Kraken 7.1 V2 ayrıca, belirli bir oyuncuya özel pozisyonel ses tanımayı sağlayan tamamen ayarlanabilir gelişmiş bir 7.1 sanal çevresel ses motoru da taşıyor.

Yeni Razer Kraken V2 ile tanışın
Daha uzun dayanıklılık için birleşik alüminyum iskelet

Razer Kraken V2 kulaklıklar, yaygın olarak kullanılan diğer tüm kulaklık malzemelerinden daha dayanıklı ve esnek olan tamamen yeni bir birleşik alüminyum iskeletle yapılandırıldı.

Bu yapı, düşme, bükülme, ağırlık yükleme, özensiz kullanım ve daha fazlasına karşı dayanması için ayrıntılı şekilde test edildi. Sonuç, pro oyunculuğun tüm zorluklarına karşı tamamen hazır olan bir kulaklık!

Maksimum konfor ve sıfır yorgunluk için tasarlandı


Kafa bandı, uzun oyun seansları sırasında konforu en yükseğe çıkarmak için, dengeli ağırlık dağılımı sağlamak ve kafayı çok sıkmamak amacıyla tasarlandı. Kulaklık minderleri öncesine oranla daha geniş, daha yumuşak ve daha iyi ses izolasyonu sağlıyor. Ek olarak, daha kişisel kullanım seçenekleri için, yuvarlak veya oval* şekilli tasarımlar arasında birbiriyle değiştirilebilir. Ayrıca, yeni kulaklık minderleri gözlük kullanan oyuncuların kulaklığı uzun oyunlardan sonra zorlanmadan kullanmasına olanak veren özel benzer kanallar taşıyor.

Kristal berraklığında iletişim

Hem Razer Kraken Pro V2 hem Razer Kraken 7.1 V2 üzerindeki mikrofonlar tek yönlü bir kayıt paterni ve pratik katlanabilir tasarım sunuyor. Razer Kraken 7.1 V2’ye özel olan, Razer Synapse üzerinden aktive edilen, aktif bir gürültü önleyici dijital mikrofon ise, oyuncuların LAN etkinliklerinde takım arkadaşlarıyla kesintisiz ve temiz iletişim kurmalarını sağlıyor. Razer’ın kurucu ortağı ve CEO’su Min-Liang Tan şöyle diyor: “Razer Kraken V2 kulaklıkları eSpor odaklı en iyi deneyimi yaşatmak için tasarladık. Günümüzün pro oyun sporcuları, Razer Kraken V2’nin güçlü 50mm özel ayarlanabilir hoparlörleri, yüksek dayanıklığa sahip birleşik alüminyum iskeleti ve maksimum konfor için yeniden tasarlanan ergononomik özellikleri sayesinde büyük başarı gösterecekler.”

-Basın Bülteni
Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 4.07.2022 00:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.10.2016 10:04
e-spor'da kaz gibi yolacaz diyorlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.10.2016 04:07
Ses kasmak için bunlara bu kadar para verilmez. 15-20 TL'lik telefon kulaklığıyla bile çok rahat ses kasabiliyorum. Kimin nerede olduğu direk anlaşılıyor zaten.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.10.2016 04:00
Razer gamepad ile yaşadıgım sorunlar yüzünden cok soguk bakardım Razer markasına. Steelseries Sensei ve Logitech g710+ klavyem vardı. Biri bozuldu digeri eskidi. Yenilerini farklı bi marka olsun istedim. Razer mouse ve klavye aldım kendime. Cok memnunum gercekten. Biraz tuzlu ama degiyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.09.2016 20:13
öncekiler çok kötüydü ama razerın hep bir albenisi var apple gibi mübarek
Rangris01
Rangris01 1.10.2016 22:54
Aslında tam tersi öncekiler çok iyi yeniler çok kötü.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.10.2016 15:11
fiyatı önemli bizim için fiyatı. öğrenciyiz biz ayfon kulaklığı vazgeçilmezimiz bizim çok hoş ses kasıyoruz biz ayfon kulaklığımızla :(((
Rangris01
Rangris01 1.10.2016 22:52
500 ünden aşşa deyildir malesef.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Razer Kraken V2 ile tanışın

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×