Yeni Resident Evil 2'de unutulmaz Boss savaşları olacak mı?

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 18.06.2018 - 15:34
Dev Timsahı özleyen el kaldırsın

E3 2018'de yayınlanan tanıtım videosu ile birlikte oyun severlerde adeta bir heyecan kasırgasına neden olan Resident Evil 2'den yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Capcom tarafından gelen yeni bilgilere göre Resident Evil 2 sadece eski oyunun hikayesine sadık kalmakla yetinmeyecek. Orijinal Resident Evil 2'de yer alan unutulmaz Boss savaşları da yenilenmiş bir şekilde yeni Resident Evil 2'deki yerini alacak.

Unutulmaz Boss savaşları Resident Evil 2'de yer alacak

Uzun oynanış videoları yayınlanan Resident Evil 2'nin değişen çehresi oyuncularda acaba yeni oyunda köklü değişiklikler mi olacak? sorusunu da beraberinde getirmişti. Omuz kamerasına geçiş yapan Resident Evil 2'nin orijinal oyunun senaryosuna sadık kalacağı daha önce açıklanmıştı. Yayınlanan oynanış görüntülerinden de görüldüğü üzere daha karanlık bir oyunun bizi beklediğini söyleyebiliriz. Peki Resident Evil 2'de kanalizasyonda karşımıza çıkan dev timsah gibi eski bossları yeni oyunda da görebilecek miyiz? Polygon'a konuşan oyunun yapımcılarından Yoshiaki Hirabayashi; " Dev timsahı çok seviyorum ve orada olmasını seviyorum. Sanırım o da Resident Evil 2 tarihinin bir parçası ve insanların onunla çok fazla güzel anısı var." açıklaması yaparak. Nostaljik bossların da yeni oyunda yer alabileceğinin sinyallerini verdi.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2021 19:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.06.2018 16:13
Ben bu oyundan bir cacık anlamadım. Senaryo aynı sadece oynanış şekli mi değişti şimdi
MK Okuru
MK Okuru 19.06.2018 09:48
Bu bir Remake, yani yeniden yapim. Senaryo genel hatlariyla ayni ama cok daha fazla icerikli ve farkli. Oyun tamamen yeni jenerasyon nimetlerinden yararlanarak yeniden yapiliyor, sadece grafik olarakta degil. 20 yil oncesine gore hersey (diyaloglar, senaryo) suana gore uyarlaniyor :)
MK Okuru
MK Okuru 18.06.2018 21:09
İvit. Şey gibi düşün.. Biri bi kitab atıyo kafadan ve o kitab tutuyo. Diğeri de diyo la bende yabayım benimde bi kitabım olsun diyo ondan daha destekli atıyo. Yalan aynı yalan ama at yalanı.. sonuç: seveyim inananı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.06.2018 01:32
pahalı mahalı ama ps4 ten ön sipariş verdim bile :(
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Resident Evil 2'de unutulmaz Boss savaşları olacak mı?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×