Yeni Runewaker-MMORPG'si Infernum'da!

Yeni Runewaker-MMORPG'si Infernum'da!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 26.11.2012 - 17:50
Dragon‘s Prophet için hazır olun
Berlin menşeli yayıncı Infernum ve Runes of Magic ile tanınan geliştirici Runewaker Entertainment Fantasy MMORPG Dragon’s Prophet için lisans anlaşması imzaladı. Free-to-Play oyunun Avrupa ve Türkiye için pazarlama hakkına sahip olan Infernum, henüz hazırlık aşamasında olan çevrimiçi oyunu önümüzdeki sene önce Almanca, İngilizce ve Fransızca dillerinde yayınlayacak. Diğer diller ise hazırlık aşamasında.

Bilhassa içerik ve özellikler açısından Free-to-Play sektörüne yepyeni standartlar getiren ve aynı zamanda klasik bir MMORPG’nin bütün vasıflarını birleştiren Dragon’s Prophet aynı zamanda onun evrimini gözler önüne seriyor ve oyuncularına epik bir macera sunuyor!

Yeni Runewaker-MMORPG'si Infernum'da!
Runewaker ve Infernum yönetiminin işbirliği uzun bir geçmişe dayanıyor. Infernum CEO’su Andreas Weidenhaupt:

"2008 senesinde lisansını aldığım ve Frogster ile pazarladığım Runewakers’in ilk oyunu olan Runes of Magic dünya çapında bir başarıya ulaşmış olup çok sayıda ödül almış bir MMO’dur. Dragon’s Prophet ile bir sonraki dev MMO’yu geliştiren Runewakers  ile bu başarı hikâyesini tekrarlayacağımıza inanıyorum. Dragon’s Prophet’in lisansına sahip olmak çok gurur verici ve Runewaker’in Infernuma olan güveni de bunun ne kadar doğru bir karar olduğunu gözler önüne seriyor.”

Yeni Runewaker-MMORPG'si Infernum'da!
Runewaker CEO’su John Tang:

"Infernum’un deneyimli ve tutkulu ekibinin Dragon’s Prophet’i Avrupa pazarında başarıyla yükselteceğine inanıyorum. Topluluk gelişimine yönelttiği odak ve mevcut bağlantısı ile oyuncu, yayıncı ve geliştirici ilişkisini daha da derinleştirebileceğimize inanıyor ve yenilikçi ve etkileyici bir sanal dünya yaratıyoruz. Infernum ile çalışmaktan ve oyunculara eşsiz bir dünya sunmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Dragon‘s Prophet ilk günden itibaren geniş bir içerik ile karşımıza çıkacak. Oyuncular ejderha sistemi ile yüzlerce ejderha yetiştirebilir, eğitebilir ve donatabilir. Oyuncular ayrıca simbiyotik bağlantılar sayesinde özel ejderha skillerinden faydalanabilir, onların üzerinde uçabilir ve hem havada hem de karada onlarla birlikte savaşabilir. Alan ve kaynaklar uğruna verilen sunucular ötesi lonca savaşları içeren Frontier ve Housing sistemi ve aksiyon bazlı dövüş sistemi de MMO oyuncusunun kalbini tam on ikiden vuracak.


- Basın Bülteni
Yorumlar 26
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2020 22:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×