Yeni Saints Row'dan oynanış videosu sızdırıldı

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 19.09.2021 - 16:39
Deep Silver'ın yeni Saints Row oyunundan bir oynanış videosu sızdırılmış bulunuyor. Saints Row, her zamanki gibi çılgın gözüküyor!

Görünüşe göre, Deep Silver'ın yeni Saints Row oyunu için bazı oynanış elementleri sızdırılmış bulunuyor. İzleyeceğiniz videonun, oyunun resmî tanıtım videosunun genişletilmiş bir hâli olduğunu ve içerisinde kocaman bir argolu ibare barındırdığı uyarısını da şimdiden hassas okurlarımız için yapmak istiyoruz. Oyun içi motordan bazı oynanış videoları içeren sızıntı, Saints Row'un her zamanki gibi çılgınlığını öne seriyor.

Yeni Saints Row'dan oynanış videosu sızdırıldı

Oyun hakkında bildiğimiz bazı bilgilere göre; Saints Row, herhangi bir Saints oyununa nazaran en derinlemesine karakter yaratıcısı ekranına sahip olacak. Ayrıca, The Boss için diğer Saints Row oyunlarından daha fazla sese sahip olunacağı da belirtilen unsurlardan. Oyunun geliştirici ekibi Volition, aralarından seçim yapabileceğimiz sekiz farklı (Dört erkek ve dört kadın) sesin olacağını iddia etti. Oyuncuların kendi özel arabalarını garajlarında saklayabileceğini de belirten geliştirici ekip, Saints Row'da araç özelleştirmesi her zamankinden çok daha iyi olacağının sinyallerini veriyor.

Yeni Saints Row'dan oynanış videosu sızdırıldı

Oyunun co-op desteğinin olacağını; fakat 'cross-platform' olmayacağı da bahsedilen unsurlardan bir tanesi. Deep Silver'ın bu genişletilmiş videoyu neden 'herkese açık' bir şekilde paylaşmadığını bilmiyor olsak da; video, Deep Silver tarafından kaldırılmadan önce izlemenizde fayda var. YouTube'da paylaşılmış olan sızdırılan videoya buradan (Asıl video Youtube'dan kaldırılmış olsa da, bu sayfanın alt kısımlarında bir video mevcut) ulaşabilirsiniz.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2021 12:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2021 10:42
Videoya eşek kadar küfür yazmanın manası nedir acaba?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2021 15:06
video kaldırılmış
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Saints Row'dan oynanış videosu sızdırıldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×