Yeni SATA tabanlı SSD, HyperX Savage SSD duyuruldu

Yeni SATA tabanlı SSD, HyperX Savage SSD duyuruldu

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 28.04.2015 - 11:13
Yüksek hız, yüksek kapasite ile buluştu.
Kingston Technology'nin iştiraki olan HyperX, yeni SATA tabanlı SSD modeli olan HyperX Savage serisini duyurdu. Yeni nesil SATA Rev. 3.0 (6 GB/s) arabirimiyle raflarda yer bulmaya hazırlanan HyperX Savage ailesi, 120 GB, 240 GB, 480 GB ve 960 GB kapasite seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Yeni SATA tabanlı SSD, HyperX Savage SSD duyuruldu
Oyunculara özel ürün ve ekipmanlarıyla dikkat çeken HyperX, SSD ailesine SATA Rev. 3.0 (6 GB/s) destekli Savage’ı da ekledi. Eski nesille de (SATA Rev. 2.0 – 3 GB/s) uyumlu çalışan HyperX Savage SSD’ler, 4 çekirdekli, 8 kanallı Phison S10 kontrolcüyle donatıldı. 560 MB/s okuma ve 530 MB/s yazma hızıyla dikkat çeken yeni SSD’ler, performans meraklıları için çok yakında raflarda yer bulmuş olacak.

7 mm’lik ince tasarımıyla da öne çıkan HyperX Savage SSD ailesi, 120 GB, 240 GB, 480 GB ve 960 GB’lık modelleriyle hem notebook hem de PC kullanıcılarının beğenisine sunulacak. Oyuncu trendlerinden yola çıkılarak hazırlanmış olan yeni nesil çizgilerle donatılmış HyperX Savage SSD’ler, yüksek performansı ve geniş kapasite seçenekleriyle adeta cazibe merkezi olacak.

-Basın Bülteni

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 04:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×