Yeni Spider Man filmi ile Avengers 4 arasında ilginç bağlantılar var

Furkan Güler
Furkan Güler 17.12.2018 - 04:36
Avengers Endgame'in sonu ucu açık bitebilir.

Geçtiğimiz hafta yayınlanan Avengers Endgame'in fragmanı, Marvel hayranlarını sevindirirken aynı zamanda akıllarda soru işareti bıraktı. Fragmanda gözüken sahnelerin ne anlama geldiği konusunda kafa yoran Marvel hayranı sinemaseverleri bir kenara bıraktığımızda, yapımcı Kevin Feige ilgi çekici açıklamalar yaptı. Marvel sinematik evreninin oluşmasında büyük rolü olan Feige, Spider Man Far From Home filmine dikkat çekti. Filmin isminin Far From Home olmasının belli bir sebebinin olduğunu söyleyen Feige, yeni Avengers filminde göreceklerimizin bir kısmının devamını, yeni Spider Man filminde göreceğimizi söyledi. Bunun şimdilik tam olarak ne anlama geldiğini bilmiyoruz, ancak Marvel yapımcılarının hikayeyi Avengers Endgame ile bitirmeyeceğini daha önceden öğrenmiştik.

Avengers Endgame vizyon tarihi

Yeni bir hikayeye geçecek olan Marvel sinematik evreni, Thanos'tan sonra başka bir kötü karakteri konu alacak. Diğer bir yandan Marvel yapımcıları, reklam kampanyası tadında açıklamalar yaparak, izleyicileri Spider Man Far From Home filmine çekmeye çalışıyor olabilir. 26 Nisan tarihinde yayınlanacak olan Avengers Endgame'in ardından, 5 Temmuz tarihinde Spider Man Far From Home'un yayınlanacağı belirtelim. Bakalım yapımcılar, yeni filmler konusunda nasıl adımlar atacak?

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 18:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.12.2018 23:23
battal gazi filmi çıkcak yakında felaket baglantılı olucak marvel ile.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.12.2018 19:01
Yav avengers 4 ün devamı işte mk. Ne anlama gelicek başka?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.12.2018 17:46
far from home venom ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Spider Man filmi ile Avengers 4 arasında ilginç bağlantılar olacak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×