Yeni Splinter Cell oyununu hakkında ortaya büyük iddia atıldı

Yeni Splinter Cell oyununu hakkında ortaya büyük iddia atıldı

Furkan Güler
Furkan Güler 3.01.2019 - 16:16
Hadi hayırlısı.

Geride bıraktığımız E3 fuarında oyuncular, Ubisoft'un yeni Splinter Cell oyununu duyuracağından oldukça emindi. Hatta Walmart'ın, Splinter Cell ile alakalı bir listeleme yapması, oyuncuları iyiden iyiye heyecanlandırmıştı. Fakat durum beklenenin tam tersi oldu ve Ubisoft, yeni Splinter Cell'i duyurmadı. Yine de firmanın CEO'su, yeni Splinter Cell üzerinde çalıştıklarına dair bazı açıklamalar yapmıştı. Sonrasında ise eski Ubisoft çalışanı Jade Raymond, firmadan ayrılmadan önce Ubisoft'un, yeni Splinter Cell üzerinde çalıştığını açıklamıştı.

Yeni Splinter Cell bu yıl duyurulabilir

Bu kez oyun dünyasıyla alakalı analistler yapan Michael Pachter, yeni Splinter Cell oyunu hakkında umut verici bazı söylemlerde bulundu. Kendisi her ne kadar bazen saçma açıklamalar yapsa da, Pachter yeni oyunun bu yıl duyurulacağından oldukça emin. Michael Pachter'a göre Ubisoft'un elinde bu sene Beyond Good and Evil 2 ve Far Cry New Dawn'dan başka çok fazla kar ettirecek oyun bulunmuyor. Hali hazırda geliştiriciler Skull and Bones ve Rainbow Six Siege'in yeni içerikleriyle oyuncuların karşısına çıkacak olsa da, bu iki oyun da beklenen büyük etkiyi yapmayacak. 

2019 yılında yeni bir Assassin's Creed oyunu piyasaya sürmeyecek olan Ubisoft, bakalım bu açığı Splinter Cell ile kapatacak mı?

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 15:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
Manhunt Two
Manhunt Two 4.01.2019 14:17
Merlin'in Kazanı yorumlarımı yayınlamayacak iseniz, söyleyin bir bilgi verin daha da yorum yapmayayım. Küfür, hakaret hatta eleştiri bile yok. Nedir sıkıntı ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.01.2019 13:04
Allah billah aşkına gelsin artık şu oyun
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.01.2019 03:26
Assassin's Creed açığı, Splinter Cell ile kapanmaz. Assassin's Creed açığı, Prince of Persia ile kapanır. Sekiz yıl aradan sonra? Olabilir mi? Mümkün mü? Neden olmasın? Ubisoft u eski itibarına kavuşturabilir mi? Hem de DLC siz! Sadece oyun. Sadece oyuncular için.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.01.2019 22:06
The Division 2 de 2019 da çıkacak.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.01.2019 19:35
''Michael Pachter'a göre Ubisoft'un elinde bu sene Beyond Good and Evil 2 ve Far Cry New Dawn'dan başka çok fazla kar ettirecek oyun bulunmuyor.''

ACABA DİVİSİON 2 KİME AİTMİŞ ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×