Yeni Splinter Cell, Xbox'ın Kasım etkinliğinde mi duyurulacak?

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 18.10.2018 - 11:33
Splinter Cell dedikoduları artmaya başladı

E3 2018 öncesi bazı sızıntıları ortaya çıkan ve dedikoduları ile sık sık gündeme gelen Splinter Cell serisinin yeni oyunu duyurulmamış ve bu durum serinin hayranlarını hayal kırıklığına uğratmıştı. Yapım aşamasında olduğuna kesin gözüyle bakılan yeni Splinter Cell ile ilgili bir dedikodu ise bugün ortaya çıktı.

Splinter Cell'in yeni oyunu Kasım'da duyurulabilir

Ortaya çıkan bu dedikoduya göre Splinter Cell serisinin yeni oyunu Kasım ayında duyurulabilir. Kasım'ın işaret edilmesinin sebebi ise Microsoft'un Xbox'a özel bir etkinlik düzenleyecek olması.10 ve 11 Kasım tarihlerinde Mexico City'de XBox Fan Fest isimi bir etkinlik düzenlenecek. Bu etkinlikte Microsoft'un sürpriz duyurulara imza atabileceği daha önceden belirtilmişti. Daha önce benzer duyuruların dedikodularını önceden haber veren @rodneybouch isimli Twitter kullanıcısı "Duyduğuma göre Sam Fisher, Westmount'da İspanyolca dersleri alıyormuş. Bir sonraki görevi ise M*X*CO olacak gibi" mesajı ile bu duyuruya da işaret etmiş. 

Tabi ki bu dedikodulardan sonra gözler bir kez daha Ubisoft ve Microsoft'a çevrilmiş durumda. Tüm bu dedikoduların cevabını ise önümüzdeki ay öğreneceğiz.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2023 07:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.10.2018 17:04
XboxTwo confirmed :P
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.10.2018 15:43
meksika da mı geçecekmiş?
uyuşturucu kartelleri
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.10.2018 14:37
Haber başlığında niye bize soru soruyorsunuz? Yalnızlık mı çekiyorsunuz arkadaşlar? :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Splinter Cell, Xbox'ın Kasım etkinliğinde mi duyurulacak?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×