Yeni Star Wars filmi için EA planını söyledi

Yeni Star Wars filmi için EA planını söyledi

Hakan Bozdemir
Hakan Bozdemir 20.11.2013 - 17:54
Oyun var mı yok mu?
2015'te çıkacak ve bu sefer Disney tarafından hazırlanacak olan Star Wars'ın yedinci filmi tedirginlikle beklenirken yeni filmin oyunu konusunda da beklenmeyen açıklanmalar var.

EA yaptığı açıklamada Disney ile Star Wars lisans anlaşmasının durumu neticesinde bir "film oyunu" yapma zorunlulukları olmadığını belirtti.

Yeni Star Wars filmi için EA planını söyledi
"Geçtiğimiz yıllarda pek çok film oyunu yaptık ve artık bu tür oyunlar yapmak istemiyoruz. Stara Wars markasının güzel yanı çok geniş ve derin olması dolayısı ile sadece filmlere bağlı kalmıyorsunuz. Daha önce Star Wars etrafında yaratılmış farklı bir dünyaya da odaklanabiliyorsunuz."

"Disney SW'yi satın aldıktan sonra oyun tarafını canlı tutmayı hedefliyor. Nitekim onlar da bu tarafın ne kadar değerli ve insanlar tarafından ne kadar sevildiğini biliyorlar."

"Yaptığımız bu muhteşem anlaşmada farklı türlerde farklı ve pek çok platforma yepyeni Star Wars oyunları yapabileceğiz ve bunları Disney'in film ve farklı ürünlerinden destekler alarak yapacağız."
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2020 03:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×