Yeni Star Wars filmleri için düğmeye basıldı

Yeni Star Wars filmleri için düğmeye basıldı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 24.02.2020 - 13:59
Rise of Skywalker sonrasında Star Wars serisinin yeni filmleri için şimdiden çalışmalar başladı. Filmin yönetmeni belli oldu

Lucasfilm'in yeni Star Wars filmleri için çalışmaya başladığı belirtildi. Üstelik bu yeni filmi yönetecek isim bile şimdiden belli olmuş durumda. Gelen haberlere göre J.D. Dillard, yeni Star Wars filminin yönetmenliğini üstlenecek.

Yeni Star Wars filmleri için düğmeye basıldı

Bildiğiniz gibi Aralık ayında gösterime giren Star Wars: Episode IX Rise of Skywalker filmi ile birlikte Skywalker Saga tamamlanmış oldu. Yeni filmlerin, en azından çekilecek yeni üçlemenin ise farklı karakter ve hikayelere odaklanacağını öğrenmiştik. Her ne kadar yeni üçleme bize farklı maceraların kapısını aralayacak olsa da Lucas Film farklı projelerde boşlukları doldurmaya devam edecek gibi duruyor. İşte bu filmlerden birine de J.D. Dillard imza atacak. The Hollywood Reporter'ın haberine göre, Dillard yönetmenlik dışında projenin önemli bir bölümünü de sırtlanmış olacak.

Yeni Star Wars filmleri için düğmeye basıldı

Daha önce Sleight ve Sweetheart gibi yapımlara imza atan Dillard, şu sıralar Devotion isimli bir proje üzerinde de çalışıyor. Bu yeni projede Dillard'a Matt Owens'in de eşlik edeceği ve filmin senaryosunu kaleme alacağı belirtilmiş. Matt Owens, Agens of Shiled, Luke Cage ve The Defenders gibi Marvel TV dizileri dışında Netflix'te yayınlanacak olan One Piece Live Action serisinin yazarlığını da yapıyor.

Diğer taraftan eminim Star Wars hayranlarının kafasını karıştıran bir nokta daha bulunuyor. Bildiğiniz gibi The Mandalorian ve Obi-Wan Kenobi'ye odaklanacak dizilerin yanı sıra Star Wars için daha önce farklı film duyuruları da gelmişti. Hatta bu yeni üçlemenin Rian Johson tarafından ele alınacağına dair açıklamalar da duymuştuk. Dillard tarafından yönetilecek olan bu yeni proje, yeni üçlemeden bağımsız olarak çekilecek bir proje olacak. Hatta bu filmde Rise of Skywalker filminde de gördüğümüz Exegol gezegeninin yer alacağı belirtilmiş.

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2021 05:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2020 15:07
Yeni üçleme güzel değil
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.02.2020 23:13
Hiç cekmesinler daha iyi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.02.2020 18:20
Star wars igrenç bir seri devamı gelmesin paraya yazık
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.02.2020 16:46
Daha çok SJW geliyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.02.2020 13:16
Kabak tadı vermek üzere
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×