Yeni Star Wars oyunları DICE'a emanet

Yeni Star Wars oyunları DICE'a emanet

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 15.05.2013 - 17:09
İsveç'ten Amerika'ya bir adım atıldı
Electronic Arts yaptığı yeni bir duyuru ile Kaliforniya'da yeni bir stüdyo kuracağını açıkladı. Üstelik stüdyonun ana amacı Star Wars oyunları olacakmış.

Wall Street Journal gazetesinin haberine göre DICE ile ortaklaşa gerçekleştireceği bu proje sayesinde DICE LA adlı bu yeni stüdyo İsveçli firmanın Kuzey Amerika ayağı olacak.

Yeni Star Wars oyunları DICE'a emanet
Stüdyo için DICE'ın adını kullanmaya karar veren EA bu konuda BioWare'de uyguladığı rotayı takip edecekmiş gibi gözüküyor. DICE LA adlı yeni stüdyo tıpkı BioWare gibi EA'nın alt şirketi olmasına rağmen kendi kararlarında bağımsız bir kuruluş olacak. Tabii bu ne kadar işe yarayacak orası meçhul.

Elbette esas önemli olan DICE LA'in bizlere neler sunacağı. Battlefront'un yanında muhtemelen tamamen DICE'a has bir Star Wars oyunu da görebiliriz. Esas soru bir RPG veya aksiyon oyunu ile karşılaşmamız olası mı? Bunu bekleyip göreceğiz.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 23.11.2020 18:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×