Yeni Star Wars üçlemesi beklenenden çok daha hızlı gelecek

Yeni Star Wars üçlemesi beklenenden çok daha hızlı gelecek

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 1.01.2018 - 13:43
Çekimler yakın zamanda başlıyor.

Star Wars: The Last Jedi, gişeleri domine ederken filmin yönetmeni Rian Johnson'a ait olacak olan yeni Star Wars üçlemesi için yeni bilgiler gelmekte. The Scotsman'ın haberine göre, Rian Johnson'ın yeni Star Wars üçlemesi Haziran ayında İskoçya'nın Argyll bölgesinde çekimlere başlayacak. Muazzam bir atmosfere sahip olan Argyll, iyi bir seçim gibi görünüyor.

Yeni Star Wars üçlemesi Haziran'da çekimlere başlıyor

Argyll dışında İskoçya'nın kuzeyinde de gerçekleşecek olan çekimlerin kaynağı ise Disney'in çekimler için aldığı izinlerin belgelerinin ortaya çıkması olarak belirtiliyor. Ayrıca, yine İskoçya'da bulunan "Rest and Be Thankful" isimli bölgenin özellikle istendiği belirtildi. Loch Long ve Loch Awe bölgelerinin arasında kalan bu bölge, harika atmosferi ile yeni bir Star Wars dünyası oluşturmak için ideal bir yer. Rian Johnson, Wired'a yaptığı röportajda da büyük bir Star Wars dünyası oluşturmanın kendi üçlemesinde büyük bir yer oynayacağını belirtmişti. Bakalım, yeni Skywalker'ları içermeyecek olan ilk Star Wars üçlemesinde nasıl bir hikaye ile karşılaşacağız. 

Star Wars The Last Jedi şu anda vizyonda ve önümüzde 25 Mayıs'ta vizyona girecek olan Solo: A Star Wars Story var. Rian Johnson'ın yeni üçlemesinin ise 2020'de vizyona girmesi bekleniyor.

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2021 18:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
alien42
alien42 2.01.2018 12:22
Sw serisinin bitmesini temenni ediyorum.Artık daha da batırmayın.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.01.2018 11:33
Gittikçe b.kunu çıkarıyorlar StarWars'un.Lucas'ın yaptığı ilk üçleme kaç sene arayla yapıldı,Sonraki prequel kaç senede kaç sene arayla yapıldı..Şimdikiler neredeyse senede 2-3 Star Wars filmi yapacaklar.Yahu bu evren bu kadar ucuz değil yapmayın basitleştirmeyin..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.01.2018 19:03
Okurken çok kafamı karıştırdın MK. İlk iki filmi çıkmış olan ve 3. film ile üçleme olacak üçlemeden mi bahsediyorsunuz yoksa bunlar tamamlandıktan sonra başka bir üçlemeden mi bahsediyorsunuz. Sanırım 3. film demek yerine üçleme demişsiniz.

-----------------------------------------------------------
Merhaba, Skywalker hikayesinden ayrı olan yeni bir üçleme geleceğini belirtmiştik. Onun hakkında bu haberimiz :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.01.2018 18:42
Daha Episode 9 çekimleri başlamamışken pat diye diğer üçlemeye geçmek garip geliyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.01.2018 14:55
Tamam öldü artık vurmayın.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×