Yeni strateji oyunu Iron Throne, 16 Mayıs'ta yayınlanacak

Yeni strateji oyunu Iron Throne, 16 Mayıs'ta yayınlanacak

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 13.05.2018 - 13:10
Oyunun ön kayıtları devam ediyor

Netmarble Corporation, mobil cihazlar için yeni MMO strateji oyunu Iron Throne'un resmi lansmanının 16 Mayıs 2018 tarihinde yapılacağını duyurdu.

Iron Throne, 16 Mayıs'ta geliyor

Iron Throne, 4Plat tarafından geliştirilen ve Netmarble tarafından yayınlanan yeni nesil MMO strateji oyunu. Sürükleyici hikayeler ve beklenmedik gelişmelerle dolu klasik savaş oyunu ve RPG görevleri gibi renkli oyun bileşenleri ve stratejik oyun öğeleri ile tamamen yeni bir strateji oyun deneyimi seviyesi sunuyor. Buna ek olarak, Büyük Savaş ve Lejyon Savaşı gibi çeşitli savaş odaklı modları, askerleri ya da kaynakları kaybetmeden oynanabildiği için, oyunculara savaşın saf keyfini sunuyor.

Iron Throne'da nihai hedef kral olmak. Bu hedefi başarmak için oyuncular güçlü bir ittifak ve birçok savaşa farklılaşan stratejilerle aktif katılım gerektiren Başkent Savaşı’nı kazanmak zorunda. Bütün bunlar, tamamen 3D yüksek kaliteli görseller içinde, “bir orta çağ krallığının hükümdarı olarak hükmetme fantezini yaratırken” gerçekleşiyor. Oyuncular, oyunun görev ve imalat sisteminde, kendi birliklerini yönetmesi için çeşitli kahramanlar kiraladıkları, daha sonra görevleri oynayarak ve İmal edilmiş eşyalarla kahramanları donatmaya devam ederek onları geliştirdikleri RPG öğelerini bulacaklar.

Iron Throne, artık resmi internet sitesi üzerinden dünya çapında ön kayıt alıyor. (www.playironthrone.com) Ön kayıt yaptıran oyuncular 1.000 Altın, Boyut Fatihi Miğferi ve Boyut Fatihi Büyük Kılıcı ödüllerini alacaklar.

Basın Bülteni

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 19.01.2021 05:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
EmirErdaL
EmirErdaL 13.05.2018 13:34
Para tuzağı bir firma.Bilenler iyi bilir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×